25.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. fatih kuru

  festivalin nasıl oldugunu goremedim ama süper olduguna eminim işallah hersene olurda biz de goruruz

  Yanıt
 2. ş.f.

  ben şahsım adına siteyi denamlı takip eden birisi olarak site yönetiminde bu konu ile haber yapıldığına şahit olmuşumdur. akkuşta festival yapılıp yapılmayacağı aylardır merak edilip durdu. ben şahsen son iki yıldır şehir dışında olduğum halde katılırdım akkuş argan festivaline. tam üzülmeye başlamıştım ki; KIZILELMA BELEDİYESİ yetişti imdadımıza, kimse yanlış anlamasın KIZILELMA BELEDİYESİNİN yaptığı festival akkuşun yerini alma çalışması falan değildir. ancak şunu da bilmek isteriz ki, sadece kızılelmalı olanlar değil bütün akkuşlular KIZILELMA daki festivale katılmalı ki akkuşta birlik ve beraberlik olduğu görülsün. yada akkuşlunun gerçekten böyle bir etkinliğe ihtiyacı varmı yok mu anlaşılsın. şimdi birileri çıkarda derse biz akkuşluyuz; AKKUŞUN YAPMADIĞINI KIZILELMA YAPIYOR. SADECE BU YÜZDEN KIZILELMADAKİ FESTİVALE KATILMAZLARSA CİDDİ MANADA YAZIK OLUR… SAMİMİYET SINAVINDA SINIFTA KALINMIŞ OLUR…

  Yanıt
 3. m.s

  BİR ALLAHIN KULU DEMİYOR MU BİZİM GELENEKSEL BİR ARGAN YALASI VE GÜRGEN FESTİVALİMİZ VARDI O NE OLDU DİYE NEDEN HİÇ GÜNDEME GELMİYOR BİLİNMİYOR MU Kİ AKKUŞLUNUN SADECE AMA SADECE SENENİN İKİ YA DA ÜÇ GÜNÜ BUNU BEKLEDİĞİNİ … SİTE YÖNETİMİ NEDEN BUNUNLA İLGİLİ BİR BAŞLIK AÇIP SORMUYORSUNUZ SEBEBİNİ BAKIN KIZILELMA NE KADAR HOŞ BİRŞEY ORGANİZE DİYOR KÜÇÜMSEMEK DEĞİL AMA MEKEZE BAĞLI BİR BELDE KADAR NEDEN OLANIYOR AKKUŞ BELEDİYESİ….

  SİTE YÖNETİMİ: Defalarca haber yaptık. Ziyaretçi defterinde konu defalarca haber yapıldı. Buyurun siz bir yazı hazırlayın bize gönderin sitemiz ana sayfada haber yapalım. Böylece herkes de konuya duyarlı olur.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ