24 Mayıs 2024 Cum

Site Yönetimi

 

 

 

Site Yapımcıları

 

 

   

İhsan GÜNEŞ

 

   

İhsan ÇAM

 

Ben 15.06.1973 Ordu ili, Akkuş ilçesi, Çukurköy doğumluyum. Beş yaşında gelmişim Ankara'ya. İlkokulu Kavaklıdere ilkokulunda bitirdim. Kocatepe Mimar Kemal Lisesi orta kısmını bitirdikten sonra, Ulus Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünü 1990 yılında bitirdim. Daha sonra 1991 yılında LİMME Atatürk Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünden mezun oldum.

 

Özel sektörde Ses Teknisyenliği, Elektrik ve Elektronik Teknisyenliği yaptım. 1993-1995 yıllarında askerliğimi yaptım.

 

Evli ve 3 çocuk babasıyım. 1998 yılında TBMM Bilgi İşlem Merkezinde, Bilgisayar Teknisyeni olarak göreve başladım. Şu an Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümü mezunuyum. Bu siteyi hazırlamaya, İhsan Çam arkadaşımızla birlikte başladık ve inşallah daha ilerilere götüreceğiz.

 

webmaster@akkusilcesi.com

 

1964 Yılı Ordu İli Akkuş İlçesi Çukurköy Cingilü Mahallesi doğumluyum. İlkokul 2.sınıfa kadar Çukurköy İlkokulunda öğrenim gördükten sonra, köydeki arazilerin verimsiz oluşu nedeniyle geçim sıkıntısından ailem ile birlikte 1972 yılında Ankara'ya geldik.

 

İlkokulu Kıbrıs Bayraktar, Ortaokulu Kütükçü Ali Bey, Liseyi 50. Yıl Lisesinde bitirdim. 1983 Yılında yapılan Yüksek Öğretim Kurumu Seçme ve Yerleştirme Sınavında Amasya Meslek Yüksek Okulu Turizm Bölümünü kazandığım halde maddi zorluk ve annemin sağlık sorunları nedeniyle gidemedim.

 

Babamın iş bulmakta zorlandığı, ailemin geçinmekte sıkıntı çektiği dönemlerde okul dışındaki zamanlarımı (yaklaşık 8 yaşımdan itibaren) ayakkabı boyacılığı, hamallık ve seyyar satıcılığa kadar çeşitli işlerde çalışarak aileme katkıda bulundum. (İlkokul 2. sınıftan itibaren ailemden okul harçlığı aldığımı hatırlamıyorum. Hem okuyup hem de çalışıyordum.)

 

1983 senesinde evlendim. 1984-1986 yıllarında Askerlik Hizmetimi İzmir ve Kahramanmaraş'ta tamamladım.

 

Asker dönüşü iki özel şirkette çalıştıktan sonra 1987 tarihinde Maliye ve Gümrük Bakanlığı'nda Memuriyet görevine başladım.

 

Akkuş Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde 2 yıl Denetleme Kurulu Başkanlığı görevinde bulundum. Çeşitli Derneklerin ve Fonların kuruculuğuna yardımcı oldum.

 

En küçükleri ikiz olmak üzere 5 kız çocuk babasıyım. 2010 Yılı 17 Haziran Perşembe Saat 13.30' da Dede Oldum. Büyük Evli Kızımdan ilk torunumu kucağıma aldım. 2013 yılı 15 nisan günü yine büyük kızımdan ikinci torunumuz oldu. İnşallah 2014 yılı Haziran ayında diğer evli kızımdan torunumuz olacak. 

 

1993 Yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldum. ( 4 yıllık )

 

Halen Gümrük ve Ticaret Bakanlığında Bilgisayar Programcısı olarak görev yapmaktayım.

 

Doğduğumuz, büyüdüğümüz yerleri, İlçemiz Akkuş ve Köylerininin güzelliklerini dünyaya tanıtmak, göstermek ve bölgemiz insanlarının sevinçlerini, üzüntülerini, çektikleri sıkıntıları, sorunları ve isteklerini elimizden geldiği kadarı ile anlatmak için Temmuz 2002 tarihinden itibaren Internet'te ilk defa Ordu İli Akkuş İlçesi Web Sayfası ve Çukurköy Web Sayfalarını açılmasını İhsan GÜNEŞ kardeşimiz ile birlikte gerçekleştirdirdik.

 

Şahsi İnternet Sitem

 

http://ihsancam.akkusilcesi.com

 

 

 

Eposta Adresleri

 

ihsancam@akkusilcesi.com

 

webmaster@akkusilcesi.com

 

ihsancam64@hotmail.com

  

  

 

 Meyvalı Köyü Muhtarı Zehni ÇONOĞLU'nun

Sitemize Teşekkür Mesajı

Ordu İli Akkuş İlçesi Meyvalı Köyü Muhtarı Zehni ÇONOĞLU, Sitemize yapmış olduğu açıklamada; Sitemiz Yönetimini ve tüm Site ekibini başarılı çalışmalarından ötürü tebrik etmektedir.

Sitemiz Meyvalı Köyü Muhabiri Dursun TAVŞANCI aracılığı ile sitemize Teşekkür Mesajını ulaştıran Meyvalı Köyü Muhtarı Zehni ÇONOĞLU, yapmış olduğu açıklamada; "Uzun yıllardır çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Zaman zaman da köyümüze kadar gelerek yapılan çalışmaları ve köyümüzün ihtiyaç duyduğu hizmetleri yakından görmüştünüz. Köyümüz İspenli Köprüsünün yapılması için sitenizde aylarca, yıllarca haber yaptığınızı biliyor ve hep sizleri yanımızda, yanıbaşımızda var olduğunuzu hiç unutmadık. Köprünün daha proje aşamasının bile gündeme gelmediği dönemde, İhsan ÇAM'ın bizzat köyümüze gelerek, benimle görüşmesi ve beraberinde geldikleri İl Encümene, konunun önemini özenli anlatması bizleri çok sevindirmiştir.

Köyümüze göstermiş olduğunuz yakın ilgiye ayrıca teşekkür ediyorum. Siteniz Muhabiri Dursun TAVŞANCI'da her an her saniye köy ile temasta olmakta olup, yapılan çalışmaları ve köyün ihtiyaç duyduğu hizmetleri sık sık gündeme getirmektedir. Siteniz Yönetimine, Site Yapımcılarına ve siteniz ekibine, Köyümüz Muhabirine; Meyvalı Köyü Köy İhtiyar Heyeti ve Köy Muhtarı olarak ayrı ayrı teşekkür ediyoruz." dedi 

 
 
ÖDÜLLENDİRİLDİK
 
 
……………………..
 

 

Akkuş Kaymakamlığı Akkuş İnternet Sitemizi,İlçemizin tanıtımı ile ilgili yaptığımız çalışmalardan dolayı Kaymakamımız Yaşar AKSANYAR tarafındanTakdirname ile ödüllendirmiştir.

 

 

Kaymakam Yaşar AKSANYAR''ın 2.Akkuş Kurultayında bizler için söyledikleri

Sizlere İki kardeşimden söz etmek istiyorum. İki İhsan'dan Ankarada İkamet ediyorlar. Afişi görüldüğü gibi www.akkusilcesi.com Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları iki güzel insanı sizlere takdim ediyorum. Akkuş için Akkuş'u dünyaya tanıtmak için durmadan çalışan ve burada da bizlere sinevizyon gösterisinde bulunan bu arkadaşlara çok şey borçluyuz. Bu Kurultayın ve Festivalin yapılmasında ve bu aşamalara gelmesinde bu arkadaşların çok emekleri oldu. Derler ya tohum olmadan bir şey olmaz diye işte Bu Kurultayın ve Festivalin yapılması önerisi ve ilk hazırlık aşamasını arkadaşlar yapmışlardır. Sizlerin adına kendi adıma Akkuş İnternet Sitesi Yapımcıları İhsan ÇAM ve İhsan GÜNEŞ'i tebrik ediyorum.

 

 

 

SALMAN BELEDİYE BAŞKANI ÇALIŞMALARIMIZI DEĞERLENDİRDİ

 

Bizler sizlerin hizmetlerini fark edemesek de inanıyorum ki Akkuş Tarihi size hak ettiğiniz değeri verecek ve adınızı yazacak Salman Belediye Başkanı Murat KEMENT

 

 

 

 

AK PARTİ AKKUŞ İLÇE BAŞKANI HÜSEYİN TÜRK'TEN ÇALIŞMALARIMIZA TEBRİK

 

İlçe Başkanımız Hüseyin TÜRK Site Yönetimimizi telefon ile arayarak çalışmalarımızı tebrik etti. İlçe Teşkilatı olarak Akkuş''un sorunlarını takip ettiklerini Ordu Milletvekilleri ile diyalog içinde olduklarını birlik ve beraberlik içinde hareket ederek güzel memleketimizi kalkındırmak için çalışmalarımızı sürdürmemiz gerektiğini söyledi.

 

 

AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI LÜTFİ EFİL

"Gerçekten Akkuş'umuzun Dünya'ya açılan penceresi sizlersiniz."

 

Değerli Akkuş İnternet Sitesi idareci ve çalışanları çalışmalarınızı büyük bir ilgiyle takip ediyoruz. Gerçekten Akkuş'umuzun Dünya'ya açılan penceresi sizlersiniz. Özelliklede yeni tasarımınız son derece profesyonel. Menü, On-line hizmetleri ve linkler çok ustalıkla hazırlanmış. Güzel Akkuş'umuzun güzel yönlerini özenle sunuyorsunuz.Umarım siteniz çok daha gelişecektir. Bu konuda her türlü desteğe hazır olduğumuzu ifade etmek isterim. Bu duygu ve düşüncelerimle çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Lütfi EFİL

Akkuş Belediye Başkanı

 

 

SİTEMİZ GENEL SEKRETERİ

 

Sevinç ÇAM

 

 

Adı ve Soyadı: Rabia S. ÇAM DOĞAN

Doğum Yeri : Ankara

Doğum Tarihi:

Nüfusa Kayıtlı Olduğu İl: Ordu

Nüfusa Kayıtlı Olduğu İlçe: Akkuş

Nüfusa Kayıtlı Olduğu Köy:

Nüfusa Kayıtlı Olduğu Mah.:

Şu Anda Yaşadığı Şehir: Ankara

Baba Adı:

Anne Adı:

Tahsili : Bilgisayar Mühendisi

Görev Yaptığı İş Yeri Adresi: Kamu Kurumu

Unvanı:

Telefon No:

E-Mail Adresi:

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

15 YORUMLAR

 1. slm öncelikle bu çalışmanızdan ötürü sizi tebrik ederim akkuş ortabölme köyündenim bende.. 8 yıldır almanyada yaşıyorum şu anda istanbulda bulunmaktayım sizden ricam bana akkuşun türkülerini müzüklerini nereden bulurum yardımcı olursanız minnattar kalırım tşkederim.

 2. site için tşk ederiöm yalnız bana yardımcı olucak bir akkuşlu varmı bu sitede akkuşun müzklerini deinlemekistiyorum..

 3. selam çok güzel bi seti çok beyendim bende akkuş salman şahin köyündenim köyümün resimlerini size yollamak isterim size nasıl ulaşabilirim ii günler herkese?..

 4. çok guzel ne mutlu bıze sızın sayenızde herseyden haberımız oluyor sızlerı ve ekıbınızı tebrık edeıyorum basarılarınızın devamını dılıyorum

 5. merhaba ihsan bey güzel çalışmalarınızdan dolyı siz ve ekıbinize teşekür edıyorum.ordulu olmak helede akkuşlu olmak tabiki bir ayrıcalıktır.sizde 50 yıl lısesi mezunuymuşsunuz okuyunca çok mutlu oldum bende ankarada doğdum büyüdüm arasıra fırsat buldukça köyümüzü zıyarete gidiyoruz.belkki iznimde akkuşa gelırsem sizlerı zıyaret etmek isterim.sizler sayesınde bır ışık doğmalı köylerımıze.kalkınmalı dığe düşünüyorum ben yeşilgüneycık köyündenım sizlere buluduğum yaşadığım şehır antalyadan sevgi saygılarım iltiyorum .

 6. çok sevdiğim abim ihsan çam ben sitemizle çok gurur duyuyor vede böyle bir sitemiz olduğu içinde çok mutluyum site yönetimi ve yöneyicileri başta olmak üzere bütün akkuş,lulara zonguldak,tan selamlar saygılarımla

 7. sevgili sayfa sorumlusu ve yönetim kurulu bende bir akkuşlu olarak istanbulda yaşıyorum ve memleketimi aşırı seven biri olarak arada sayfanıza misafir yazar olarak yazı yazmak istiyorum TEŞEKKÜR EDERİM

 8. Sitenizi tesadüfen internette dolaşırken gördüm.
  inanın ilçenizi tanıtmanız açısından güzel bir iş yaptığınızı düşünüyorum.hepinizi tebrik ederim
  Ben izmir kemalpaşadan
  benimde ordulu arkadaşlarım vardı.inşallah buradan beni bulabilirler.
  sevgi ve saygılarımla,
  erdal kasap

  ekasap35@hotmail.com

 9. öncelikle bu siteyi açtığınız için teşekkürler ben uşakta oturuyorum ve burdan akkuşla ilgilenmek en keyifli işim oluyor başarılar
  mesut türk

 10. sitenizi çok beğendim.İlk okul öğretmenimi arıyorum kendisi akkuşlu idi. ismi Gül Ali Yıldız dır.tanıyan veya bilenler bana email atarlarsa çok sevinirim.

 11. herkeze merhaba öncelikle bu site yapımında emegi gecen herkeze tşk ederim site cok güzel olmuş syn ihsan abi üyelimi genişletirseniz sevinirim bende pc oparetörüyüm haber yazmama musade ederseniz sevinirim şuan askerim tüm akkuşlular allaha emanet olun

 12. sevgili ihsan çam
  çukurköy muhtarı sami gümüşün karısının ankara hacettepe hastanesinde yoğun bakımda yattığını söylemek istiyorum.
  mustafa gümüş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar