ad

Yazar hakkında

9 Yorumlar

 1. suat kılıç

  sizi tebrik ediyorum ve kutluyorum.
  tarihine sahip çıkmayan bir millet yıkılmaya mahkumdur

  Yanıt
 2. cemil kayım

  bilgileriniz için sağolun hocam

  Yanıt
 3. şüheda

  ben neyim arkadaş türk mü ermeni mi yoksa ne?

  Yanıt
 4. ismet yılmaz

  akkuşun tarihini araştırıp bizlere sunan sayın hocam bahadır kayım beye çok teşekkür ederim akkuşlu olupta akkuşun ne zaman neler yaşadığını nasıl bu günlere geldiğini bilmeyen bizleri aydınlattınız bu arada araştırmanızı karma karışık ve yetersiz bulan insanlardanda bir araştırma bekliyoruz nedendir bilmiyorum ama bazı insanlarımızda hazımsızlık görüyorum ama yılmayın hocam daha neler araştırıp bulursanız bizleri aydınlatın selam ve saygılarımla

  Yanıt
 5. SELAHETTİN YILMAZ

  böyle bir araştırma için gerçekden sayın bahadır hocamı kutlarım.dününü bilmeyen yarınını yaşayamaz.çok büyük bir dikkatle okudum.inanılmaz bilgilere sahip oldum.ne kadar akkuş çevresinden söz edilmişsede zaten o dönemde akkuş ve çevresinde yeterli insan yaşamadığı için akkuş veya eski adıyla karakuş olarak bahsetmek mümkün değildi.buranın tarihini ortaya çıkarmak için çevreyi araştırıp çember içine almak gerekir.bu denli bilgiyi araştırıp meraklısının hizmetine sunan sayın bahadır hocayı birke zdaha cani gönülden kutlarım.bu araştırmayı yetersiz bulanlarında araştırıp eksik gördükleri noktalaları tamamlamasını beklerim.SAYGILARIMLA SELAHETTİN YILMAZ KUŞCULU KÖYÜ BAĞDERE MAH.

  Yanıt
 6. Muhammet

  Makaleyi büyük bir titizlikle okumaya bayağı gayret sarfettim çünkü o kadar gereksiz yere değinilmiş ki bunlara detay bile diyemiyorum! Çünkü gelişi güzel bir Anadalolu tarihi anlatılmış ve birbirinden kopuk daldan dala zıplanmış ve araya alakasız bir şekilde Akkuş sıkıştırılmaya çalışılmış! Bununla beraber yoğun bir emek harcandığı ise bazı bazı göze çarpmaktadır! Bahadır beyi aslında kutlamak gerekiyor ama bu makaleyi gerçek anlamda Akkuş’un tarihi anlatır hale sokması ve bununla beraber akademik bir kompozisyon ile yazması icap etmektedir çünkü bu makale sitenin ana sayfasında Akkuş’un tarihini anlatacaksa bilimsel olması şart diye düşünüyorum! Çalışmalarından dolayı yine de teşekkür ederim sonuçta bir emek var ortada!

  Yanıt
 7. ümit

  daha detaylı bir bilgi yokmu acaba 11.yüzyıldan 20.yüzyıla atlanmıs hemen

  Yanıt
 8. kaan akın

  siteniz iyi güzelde yahu buraya nasıl üye olcaz yarım saat ardım ilgili seçenek yok.

  Site Yönetimi: Sağ tarafta üye girişi için GİRŞİ FORMU var. Onun hemen altında üye KAYIT yazısı var ona tıklarsan üyelik ekranı gelecek. Bilginize.

  Yanıt
 9. furkan

  sitenizi beyendim ama bişeyi koymayı unutmuşsunuz ünye ve köylerinin resimlerini koymayı unutmuşsunuz

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ