17 Haziran 2024 Pts

Hedefte Argan Üniversitesi var

Şimdi eli taşın altına sokma zamanı

Değerli Akkuş’lular

Bir yola çıktım ve gidiyorum. Bu yolda yardım destek ve yönlendirmelerinize ihtiyacım var. Yaklaşık 40 senedir hayal ettiklerimi gerçekleştirmek için planladığım bu yolda Akkuş’un ve Akkuşlu’nun makus tarihini de yenmek gibi bir misyonu yüklendim. Aşağıda alt başlıklarını bulacağınız büyük projemi Milli Eğitim Bakanlığı’na sundum. Sayın Bakanla bakan olduğu ilk günlerde projeyi görüştüm ve muvafakatını aldım. Şimdi sıra projenin prezantasyonuna geldi. Bu prezantasyonu yapmak için ilk aşamada 10.000 ve daha sonraki aşamalarda giderek artan sayıda tiraj alabilecek TÜRKİYE ÖĞRETMEN MESLEK DERGİSİ‘ni çıkartıyorum. Bu derginin ilk sayısı 24 Kasım 2009 da yayınlanacaktır. 

Proje ile ilgili detayları buradan bulabilirsiniz. Bu projenin son aşaması Akkuş’la bağlantılı olarak İstanbul’da açılacak bir ARGAN ÜNİVERSİTESİ olacaktır. Bu proje ile birlikte kurulacak okulların inşaatından tutun da her türlü donanımına kadar her organizasyonunun istihdamı da tabiiki Akkuşlu’larca gerçekleştirlecektir. Şimdi yapılması gereken: gerek bireysel bazda, gerekse firma ve şirketlerce dergiye sponsoral anlamda destek vermek olacaktır. İlki 2010-2011 öğretim yılında faaliyete geçecek Türkiye Yıldız Okulları hiç şüphe etmeyiniz ki öncelikle Akkuş ve çevresindeki dahi adayı üstün yetenekli çocuklarımızı burslu olarak okutacaktır.

Bu vesile ile siteniz aracılığı ile toprağımın insanlarını kucaklıyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Konu ile ilgili görüş bilgi ve sponsoral destek için 0505 412 35 10 numaralı telefondan direkt benimle temas kururulabilir.

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Fatih Çam

POWERPOINT SUNUSU İÇİN TIKLAYINIZ…

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar