16 Temmuz 2024 Sal

Belediye Başkanlarımızdan Ekrem Görgülü’nün oğlu Mustafa GÖRGÜLÜ Vefat Etti

Belediye Başkanlarımızdan Ekrem Görgülü’nün oğlu
Mustafa GÖRGÜLÜ Vefat Etti
     İlçemizin yetiştirdiği değerlerden olan Sanayi İl Müdürlüğü görevinde bulunan Mustafa Görgülü 27.06.2024 günü vefat etti.
     Mustafa GÖRGÜLÜ  Dünden Yarına Köprü Akkuş Facebook Sayfası kurucusu olup aynı zamanda; Öğretmen ve Belediye Başkanlarımızdan Ekrem Görgülü’nün de oğludur.
     Cenaze defin işlemi 28.06.2024 günü Cuma namazından sonra ailesinin isteği doğrultusunda İzmir Torbalı Ayrancılar Mahallesinde bulunan kabristanlığında toprağa verilecektir.
Üstteki linki tıklayarak Rahmetli Mustafa GÖRGÜLÜ’nün Akkuş İlçesinin Kuruluş Yıldönümü ile ilgili yaptığı konuşmayı diyebilirsiniz.
    2021 Yılında kendisi ile defalarca görüştük. Akkuş İlçesini ve Akkuşluları çok seviyordu. Babasından ve yetiştiği çevreden dolayı Akkuş İlçesinin tarihini çok iyi biliyor. İlçede yaşayan nerede ise her sülaleyi biliyordu. Akkuş’un canlı tarihi gibi idi. Akkuş İlçesinin ilçe olmasını çok önemsiyor ve Her 4 Mart günü Akkuş’un ilçe olması etkinliklerinin düzenlenmesini ve herkesin o tarihi anı öğrenmesini emek verenleri tanımasını çok çok istiyordu. 2021 yılında kendisi ile birlikte çalışma yaparak 4 Mart 2021 Akkuş’un ilçe olduğu tarihte bir çok haberler yaparak videolar yayınlayarak Akkuşlulara eskileri yaşattık. Bilgiler verdik. Konuşmalar yayınladık. Hep beraber elimizden geleni yaptık. Her zaman ki gibi Akkuş’ta böyle bir etkinlik yada herkesin taktir ettiği bir etkinlik olmadı. Mustafa’da bu duruma çok üzülmüştü.
Mustafa kardeşim iyi ki görüştük. İyi ki seni tanıdık. Heyecan ve Akkuş Sevgine herkes ulaşamaz. Allah Rahmet Eylesin. Mekanın Cennet Olsun. Allah yar ve yardımcın olsun.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar