16 Haziran 2024 Paz

Akkuş Belediye Başkanı Akkuşlular Gecesine ve Toplantısına Katılacağını Açıkladı

Konu hakkında sitemize açıklamada bulunan Komite Başkanı Necdet DEMİR, Belediye Başkanın açıklamasını değerlendirdi.

 

Akkuş Belediye Başkanının, bazı basın yayın kuruluşlarında, Akkuşlular gecesi ile ilgili yapmış olduğu açıklamalara istinaden, Akkuşlular Gecesi ve Toplantısı düzenleme komite Başkanı Necdet DEMİR’in, Sitemize göndermiş olduğu basın açıklamasını yayınlıyoruz.

 
AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI
AKKUŞLULAR GECESİNE VE TOPLANTISINA
KATILACAĞINI AÇIKLADI
 
Akkuş Belediye Başkanı Ecz.Ergüder EFİL bir açıklama yaparak gerçekleştirilecek etkinliğe destek vermiştir. Sn. Efil açıklamasında imkan varsa etkinliğin Akkuş’ta gerçekleştirilmesini ve buna ev sahipliği yapabileceklerini beyan etmiştir. Kendilerine teşekkür ederiz.   Yapılacak etkinlik ağırlıklı olarak Ankara da yaşayan hemşehrilerimizin tanışması, kaynaşması, dayanışması ve bu etkinlik yapılırken de İlçe, Belde ve Köylerimizdeki eğitim kurumlarına bir nebze de olsa katkı sağlamak amacı ile düzenlenmektedir. Derneklerimiz ve Ankara’daki hemşehrilerimizle ortak alınan karar doğrultusunda etkinlik 11 Kasım 2009 tarihinde Ankara da yapılacaktır. Ancak gelecek dönemlerde derneğimizin gerçekleştirmeyi planladığı Yayla Şenliği Projesinin kapsamı genişletilerek veya ayrıca bir düzenleme yapılarak Türkiye’deki bütün derneklerimizin katılım ve destekleri ile İlçemizde böyle bir program gerçekleştirilebilir düşüncesindeyim.
Etkinliğimizin davetiyeleri temsilcilerimiz kanalı ile İlçemiz, beldelerimiz ve köylerimizin yönetim mercilerine ulaştırılacaktır. Ayrıca etkinliğimize Türkiye genelinde kurlu bütün Akkuş Derneklerimiz ve hemşehrilerimiz davetlidir. Davetiyeler sınırlı sayıda olup (salon 800 kişilik olması nedeni ile davetiyeler 800 adettir.) katılmak isteyenlerin internet sitelerinde yayınladığımız iletişim adresleri ile irtibata geçmelerini rica ediyoruz. Saygılarımızla.
Akkuşlular Gecesi ve Toplantısı
Düzenleme Komitesi Başkanı
Akdatder Yönetim Kurulu Başkanı

Necdet Demir

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar