16 Mayıs 2021 Paz

Ordu Nasıl Kalkınır.

FTG Basın Sözcüsü Burhan Özkan, Ordu’da girişimcilik kültürü bulunmadığı gibi bir vizyondan olmadığını belirtti. Ordu’nun bir şey elde etmek için bedel ödememiş bir yer olduğunu ifade eden Özkan, Ordulunun bilmediğini ama bilmiyoruz havasının da olmadığını her şeyi bilir gördüğünü dile getirdi

 

 

 

 ORDU GAZETE İNTERNET SİTESİNİN HABERİ

BU LAFLAR ORDULULAR İÇİN SÖYLENDİ

“CAHİLLER, GİRİŞİMCİLİK KÜLTÜRÜ YOK,

VİZYONLARIDA, BİR ŞEY BİLMİYORLAR AMA

BİLMİŞ HAVASINDA GÖRÜNÜYORLAR

AFRİKA’DAN BAKINCA İYİ GÖRÜNEBİLİR

AMA AVRUPA’ DAN BAKINCA İŞLERİN FENA DURUMDA OLDUĞU GÖRÜLÜYOR”

BAKALIM BU LAFLARA HANGİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİ CEVAP VERECEK. YA DA

"ORDULULAR İÇİN DOĞRU SÖYLENMİŞ”DİYEREK SİNEYE Mİ ÇEKECEKLER.

 “Ordu’yu bir yerden bir yere taşıması gereken seçkinler cahil”

Fındık tanıtım Gurubu (FTG) Basın-Tanıtım Sorumlusu ve Karadeniz Gelişim Akademisi tarafından düzenlenen Ordu Nasıl Kalkınır Arama Konferansının tertipleyen Burhan Özkan, Orduyu bir yerden bir yere taşıması gereken seçkinlerin cahil olduğunu söyledi. Özkan, onların eğitimsiz olduğunu söylemediğini Ordu’nun nasıl kalkınabileceği hakkında derin olmadıklarını ifade ettiğini söyledi.

 

FTG Basın Sözcüsü Burhan Özkan, Ordu’da girişimcilik kültürü bulunmadığı gibi bir vizyondan olmadığını belirtti. Ordu’nun bir şey elde etmek için bedel ödememiş bir yer olduğunu ifade eden Özkan, Ordulunun bilmediğini ama bilmiyoruz havasının da olmadığını her şeyi bilir gördüğünü dile getirdi. 

Ordulunun suçu dışarıda aradığını gördüğünü, kolay kamplaştığının farkına vardığını aktaran Özkan, “Burada 1935 yılında ne konuşulmuş ise bugün de aynı şehvet ve iştahla aynı şey konuşuluyor. Durum parlak değil, derinlik yok. Buranın devleti biziz, biz insanlar. Biz burada bazı şeyleri değiştirmeli geliştirmeli yeşertmeliydik.” diye konuştu.

Ordu Nasıl Kalkınır Arama Konferansı’nda dile getiren fikirlerin görülmesi için bir arama konferansı yapılmaya gerek olmadığını aktaran Özkan, “İstanbul’dan masa başında da oturarak bunlar bulunabilirdi. Burası bir Kayseri olsa idi hayata geçebilecek yüzlerce fikir çoktan ortaya çıkmış olurdu. Bunları burada konuşuruz ama buradan bir değişim çıkmaz.” şeklinde konuştu.

Haber: Ordu Gazete İnternet Sitesi

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,447BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
13AboneAbone Ol

Çok Okunanlar