7 Aralık 2023 Per

Asfalt Çalışmasında Son Durum (Şu anda çalışma nereye kadar geldi?)

Gökhan DEMİR, Asfalt Çalışmasını Yerinde Görüntüledi

Asfalt Çalışmasında Son Durum

(Şu anda çalışma nereye kadar geldi?)

Sitemiz Ormancık Muhabiri Gökhan DEMİR, Akkuş İnternet Sitesi Takipçileri için, Salman yolunda yapılan Asfalt çalışmasını gidip yerinde gördü. Merak edenler için çok net görüntüler ile fotoğraflar çekti.

Yoldaki son durumu özetlemek gerekirse, Kadı köprüsünden başlanarak-Ormancık Köyü sınırlarını aşarak dere yolundaki asfalt çalışmasını tamamlayıp, Dere yolundan ayrılan Kemikkeriş-Çamlıca köyleri ve devamında Salman Beldesi yoluna dönerek, kemikkeriş köyü sınırları içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Çok yakında Çamlıca köyü sınırlarında çalışmaların devam edeceği beklenmektedir. 06.10.2010 tarihi itibariyle çalışmaların devam ettiğini, ancak bu gün 07.10.2010 tarihinde ise bir çok bölgede olduğu gibi Akkuş ilçesinde de havaların soğuduğunu, çiseli hava olduğunu öğrendik. Bu aşamadan sonra hava durumu musade edip çalışmalar devam mı eder. Yoksa hava durumu musade etmez de çalışma kaldığı yerde bırakılıp, seneye mi devam edilir. Hava durumu bu gelişmeleri bizlere gösterecek.

Sitemiz Ormancık Köyü Muhabiri Gökhan DEMİR kardeşimize teşekkür ediyoruz.

Salman yolundaki gayretli çalışmaları görünce, bu çalışmayı yapan ekibe de çok teşekkür ederiz. Ellerine yüreklerine sağlık. Allah kolaylıklar versin. 2010 yılında Akkuş İlçesinde Asfalt Çalışması Yılı olarak ilan ediyoruz.

İnanıyoruz ki, 2011 Yılında Salman yolundaki 1 kat ve 2 kat asfalt çalışması tamamlanır. Diğer 3 grup köy yolunda da asfalt çalışması tamamlanır da 2011 yılı Akkuş İlçesinde Asfalt yılı-Asfaltlama yapma altın yılı olarak ilan edilir. Biz şimdiden ilan ettik. Bile

Akkuş İlçesine ulaşımının en iyi şekilde olması için emek gösteren, çaba harcayan herkese ama herkes çok teşekkür ediyoruz. Allah Razı Olsun

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar