21 Temmuz 2024 Paz

Ortabölme Köyü Derneğinin Ankara’daki Dernek Merkezinin Açılışı Görkemli Bir Tören İle Yapıldı.

Ortabölme Köyü Derneğinin

Ankara’daki Dernek Merkezinin Açılışı

Görkemli Bir Tören İle Yapıldı.

Açılış törenine; Akkuşluların ve Misafirlerin ilgisi çok yoğun oldu. Ortabölme Köyünden, Akkuş İlçesinden, İstanbul ve Ankara’dan yoğun katılım olur iken özellikle Ortabölme Köyünün çevre köylerinden ve de Ankara ve İstanbul’dan ilgi olur iken. Akkuş İlçesinin diğer köylerinin derneklerinin Ortabölme derneğinin açılışına katılım görülmeye değerdi.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet BOLAT ve Yönetim Kurulu Üyeleri gelen misafirler ile ilgilenir iken misafirlere yemek ve içecek ikramı yapıldı. Davul zurna eşliğinde misafirler karşılanır iken, tabiri caiz ise Akkuşlular Çankaya İlçesinde Seyranbağlarında herkese Akkuşluların birlik ve beraberliğini en iyi şekilde gösterdiler.

Gerek Ordulu gerek Akkuş ilçesinden seçim dönemi olduğu için siyasiler ilgisi az olur iken, Çankaya içesinden bir siyasi partinin ilçe başkanı, Belediye Başkan adayı, Belediye Encümen Üyesi adayı ve Ankara Milletvekili katılır iken, bir başka partinin Keçiören Belediyesi belediye encümen üyesi adayı katılım sağladı.

Her ne kadar Sosyal medya yaygınlaşalı Akkuş İlçesi İnternet Siteleri eskisi kadar itibar görmese de Akkuş İlçesinin İlk internet sitesi www.akkusilcesi.com Akkuş İlçesi İnternet Sitesi Yönetimi Adına İhsan ÇAM ve Yeşilakkuş Sitesi adına Tahsin AKKAYA olarak açılışta yer aldık. Haber yayınlamak üzere Fotoğraflarımızı çektik ve notlarımızı aldık.

Bir kez daha Ortabölme Derneğinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Güzel ve faydalı hizmetlere imza atacaklarına inanıyoruz. İlgilerinden ötürü Yönetim Kuruluna ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Açılışa iştirak ederek, Akkuş birlik ve beraberliğini bir kez daha gösterdikleri için tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar