19.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. özAKKUŞLU

  sayın hemşerim ihsan bey sizi kutluyorum iyi bir sonuçla,yani resmi belge ile AKKUŞ lunun ne hale getirilip kandırıldığının,oyalandığının acık acık göstermişsin helal sana tüm akkuşluların artık gözünü acmasını uyanmasını siz gibi akkuşluların artık ortaya cıkmalı tekrar teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

  Site Yönetimi: Lütfen adınızı ve soyadınız yazınız. Aksi durumda yorumlarınız yayınlanmayacaktır. Bizlere yardımcı olmanızı rica ediyoruz. Teşekkür ediyoruz.

  Yanıt
 2. ELLEZ GÖRÜR

  YALAN ORDU AKKUŞU DIŞLAMIŞTIR ONUN İÇİN YALAN DİYORUM . NERESİNDEN GEÇERSE GEÇSİN YETERKİ BİR YOL GEÇSİN YOL FALAN HİKAYE GELİN KENDİMİZİ, KANDIRMAKDAN VAZ GEÇELİM TOKATA NASIL BAĞLANIRIZ ONU ARAŞTIRALIM BİZE TOKATTAN BAŞKA KİMSE SAHİP ÇIKMAZ

  Yanıt
 3. altun bayram

  fırından ekmek istersiniz daha çıkmadı yada pişmedi derler ya onun gibi ünye-akkuş yoluda henüz pişmemiş unu suyu yeni geliyor sonra yoğrulacak sonra mayalanmaya bırakılacak sonra fırın yakılıp ısıtılacak ondan sonra hamur fırına verilip ekmek olarak alınacak. eeee ben çok acıkmış ve halsiz düşmüşsem o ekmek çıkana kadar mide krampları geçiririm herhalde. ama vekillerimiz ekmeklerini yağlı yemek için zam istiyorlar. vekil zamlarını otomatiğe bağlayacak bir sistem buldum daha sonra onuda siz değerli hemşehrilerimle paylaşacağım.

  Yanıt
 4. mustafa kement

  Yol başlayacaktır , sanırımm AKKUŞ gözden çıkarılmış daha alt taraflardan biryerden geçirileceği konuşuluyor. Yani yapılacak yolun AKKUŞ’a ekonomik ve sosyal açıdan bir fayda sağlamayacağı açık

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ