24.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. funda

  Gerçekten çok güzel ve bilgilendirici şeyleryazmışsınız elinize sağlık.Size bu yazdığınız yazı için teşekkürlerimi sunuyorum.Ve debu başarılarınızın devamını dilerim.Ve bu çalışmanızdan herkes faydalanabilir diye düşünüyorum.herşey için tekrar teşekkürler….

  Yanıt
 2. Tahsin Çayıroğlu

  KIYMETLİ YORUMLARINDAN ÖTÜRÜ SAYIN YAHYA GÜNGÖR HOCAMA, AĞABEYİM SAYIN MUSTAFA KEMAL BEYE VE SAYIN MUHAMMET AKAR BEYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ZAHMET EDİP OKUMAK LÜTFUNDA BULUNARAK BENİ BAHTİYAR ETTİNİZ. YİNE BURADA YORUM YAZMAMASINA KARŞIN YAZIMLA İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR ETMEYİ BİR BORÇ OLARAK KABUL EDİYORUM . AYRICA BU SİTE VESİLESİ İLE BU VE BENZERİ ŞEKİLDE KAYNAŞMA, PAYLAŞMA VE TANIŞMA İMKANI BULUYORUZ BUNDAN DOLAYI VE YAZILARIMI BU ŞEKİLDE SİZ DEĞERLİ DOSTLARLA BULUŞTURAN SİTE YÖNETİMİ VE İHSAN BEYE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. BİR KLASÖRÜN İÇİNDE KÜFLENMEYİ BEKLEYEN ÇALIŞMAMALARIM BU VESİLE İLE BOŞA YAZILMIŞ OLMADI. HÜRMETLERİMLE..

  Yanıt
 3. Muhammet Akar

  Slm
  Sayın Çayıroğlu, yazınız çok süper olmuş. Ayrıca bilgilerinizle bize ışık tuttuğunuz içinde tşk ler Başarılarınızın devamını dilerim…

  Yanıt
 4. Mustafa Kemal ÇAYIROĞLU

  Sayın Çayıroğlu;
  yazınız çok hoş ve sürükleyici kendi siyasetimizi üretürken yanıbaşımızdakilerin ne olduklarını bilmemzi önemli.

  Bu çalışmalarından lise ve üniversite öğrencilerinin özellikle faydalanmalarını öneriyorum.

  Toplumumuzda ne yazık okuma alışkanlığı gelişmemiş. BİZLERE BOŞ ZAMANLARIINDA NE YAPARSINIZ DİYE SORDUKLARINDA “kitap okuruz” CEVABI VERİYORUZ. OKUMAYI BOŞ ZAMAN DEĞERLENDİRME ARACI OLARAK GÖREN TOPLUMUZ NE YAZIK.

  Bu yazınızdan çıkarılacak çok dersler var daha düne kadar birbirlerinin KANINI içen SÖZDE UYGAR toplumlar bu gün bize karşı “kanka “olabliliyorlar. En derin sevgilerimle başarılar….

  Yanıt
 5. yahya güngör

  Bir tarih öğretmeni olarak yazınız beni son derece memnun etti ve faydalandığım bir çalışma oldu. böyle akademik çalışmalarla ufkumuzu açtığınız için teşekkür ederiz.

  çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ