24.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

4 Yorumlar

 1. halis Türkoğlu

  Bende seferli de zor şartlarda okuyup devletimin imkanlarıyla bir yerlere tırnagımın uçlarıyla gelmeye çalışan biri olarak başta doğup büyüdüğüm seferli-akkuş ve hatta ilimize gidecek olan her türlü hizmete hazır olduğumuzu bildiririm .Başta seferli nin eğtim,saglık,ekonomik,sosyal,yol vs gibi sorunlarla boğuştuğunu gayet iyi biliyorum ama malesef küçük hesapların peşinde koşarken asıl hizmet almamız gerekenleri kaçırıyoruz .Bizler dün köyken bu gün belde olmuşuz çok güzel ama birlik beraberlikte hareket ederek hiç bir menfaat gözetmeden kısaca beldemize elbette hizetlerin yakın takip edilerek öncelik sıraları belirlenerek ona göre acil bir rota belirlemeliyiz ben şahsen ank. hemşerilerimin her türlü hizmetlerine hazır oldugumu belirtmek isterim yeni yapılan okulumuz beldemize hayırlı olsun elbetteki eksikliklerinin olması dogaldır,tadilat gören sağlık ocagı’nın saglık personel ihtiyacı başta sayın milletvekilimiz mustafa hamarat beye anlatılmiş ve kendilerininde bu konuyla ılgileceklerini söylemişlerdir.ihalesi yapılmış olan şahinkaya barajı konusunda da başta sayın enerji bakanımız Hilmi güler olmak üzere tüm yetkililere sonsuz teşekürlerimizi bildiriyoruz inşallah biran önce temenimiz ihaleyi alan firmanın biran önce inşata başlaması ve binlerce hemşerilereimizin gürbete gitmeden evinin yanında iş bulup çalışmasıdır.Elbetteki bizlerin ve yöremizinde bir gün o mahfuz tarihi bir gün degişecektir.Yeterki bizler birlik ve beraberlik içinde olalım ve nerelerden hangi hizmetin istenecegini bilelim tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımla halis Türkoglu A.O.Ç.Md.Ankara

  Yanıt
 2. Songül

  Seferli’nin güzel insanları, sizler herşeyin en güzeline layıksınız öğretmenin,doktorun vb.ama elinizdeki değerlerin kıymetini bilmek bu kadar zor mu?Bir öğretmen geldi sizin beldenize herşeye meydan okuyarak ve batıda hiç bir zahmete katlanmadan hayatını öğretmenliğini sürdürebilecek konfora sahip bir öğretmen idealist bir öğretmen Cumhuriyet öğretmeni.Sevgili Ergün hoca!Van’da görev yaptı hem de Çaldıran’da oradaki çocukları gördüm ben Ergün hoca elleriyle giydirdi çocuklarının üzerlerini çocuklar hastalandı bilirmisiniz Çaldıranın soğuğunu?Kuçak kuçak taşıdı Ergün hoca!Bir gün bile yoruldum demedi tek başınaydı Çaldıranın ayazında..
  Sevgili Seferli li güzel insanlar bu aydınlık insan sizin için bir şanstır çocuklarınızın geleceğidir.Değerli olan herşeyin kıymetini bilmek lazım..
  Sevgilerimle..

  Yanıt
 3. ERAL KORKMAZ

  SEVGİLİ SEDAYİ HOCAM OKUL MÜDÜRÜNÜ TOPLANTIYA SİZ ŞUBE MÜDÜR OLARAK TOPLANTIYA GETİREMİYORSANIZ SANIRIM BAZI ZAFLAR VAR DEMEK BU GÜN TOPLNATIYA KATILMAYA YARIN SEFERLİ HİÇ BİR YARARI OLUCAGINI SANMIYORUM !!!!!! GEREGİN YAPILMASINI BEKLİYORUZ ARTIK VAZ GECİLSİN 25 YIL ÖNCEKİ EGİTİMİ VERMEKTEN …YER YENI NESIL ÖGRETMELERIN OLSUN

  OKULUMUZ İÇİN İSTANBULDA ELİMİZDEN GELDİĞCE YARDIM TOPLADIK VE BAŞARDIKDA .AMA NE YAZIK Kİ OKUL MÜDÜRÜNDEN EN UFAK BİR TEŞEKKÜR ALAMADIK.
  ACABA KÖTÜLÜKMÜ YAPDIK…

  Yanıt
 4. SEDAYİ ALTUN

  Sayın Erdal KORKMAZ;
  Bir kaç gün önce Seferli Belediye Başkan vekili ve Seferli Beldesindeki 5 mahalle muhtarı ile okulda toplantı yaptık. Burada iki olay dikkatimi çekti. 1- İki tane mahalle muhtarı okulu ilk defa ziyaret ettiklerini, daha önce okula hiç gelmediklerini söylediler. 2- Bu toplantıya okulda olmasına rağmen okul müdürünü katamadık. Beldedeki insanlar arasındaki kopukluğu düşün artık….

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ