23.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. Veysel Şensoyca

  İhsan Bey,
  Umarım açtığınız konu başlığı altında Akkuş Belediyesi açılım yapar. Madem ki artık mahalleler oluştu bu mahallere ulaşım sorunu Belediyenin mesuliyeti altındadır. Kişilerin insiyatifine göre ticari araç işletmesi yapılamaz. Ya günde bir kaç sefer Belediye araçları tahsis edilmeli ya da Belediye özel minibüs otobüs ne ise ihdas edilmelidir. Yani Bir Belediyenin mahallelere ulaşım sağlama prosedürü ne ise AKKUŞ ta da o olmalıdır. Bunu düşünmüyor olamazlar ama hızla faaliyete geçirmeleri gerekli ve elzemdir. Umarım gerekenler hemen yapılır. Konuları böyle irdeleyerek gündeme taşımanız da büyük katkıdır bence.

  Yanıt
 2. Ramazan YILDIZOĞLU

  Akkuşta esnafın kan kaybetmesinin bence diğer sebebide artık köyde (mahalle) de yaşayan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaç ürününe fazla uzağa gitmeden ve en yakın çevre bölgelerden aynı ücret karşılığında temin etmesidir.Gönül ister ki AKKUŞ ‘lu tüm kardeşlerimiz ilçemiz esnafından alışveriş yapsın ama rekabet ortamının arttığı bu dönemde herkes alışveriş konusunda kendince özgür ve haklıdır.Akkuşlu esnafımız bana göre el verdiği ölçüde ve bütçede kendince tüketiciye cazip gelen ölçülü ve doğru kampanyalarla bir nebze’de olsun halkın ilgisini tekrar akkuşa çekebilir.Bu konu hakkında birden fazla alternatif çözümler sunulabilir tabiki..! Akkuşlu esnaflarımıza bol kazançlar dilerim.

  Yanıt
 3. Kamil SEVİNDİK ÇUKURKÖY

  Sevgili kardeşim İhsan; Çok güzel bir konuya temas etmişsin . Bu duyarlılığından dolayı seni tebrik ediyorum. İnşallah ilgili kurumlar konuyu ciddiye alırlar ve halkımızın en önemli sıkıntılarından biri olan ulaşım sorununu çözerler. Bunlar çözülemeyecek konular değil, yeter ki hizmet aşkı ön planda olun. Saygılarımla.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ