31 Ocak 2023 Sal

Bir Sonraki Seçimlerde Ünye Belediye Başkanı Neden Akkuşlu Olmasın

Niksar Belediyesi Akkuşlu Başkana Emanet. Neden bir sonraki seçimde Ünye Belediye Başkanı Akkuşlu Başkan Olmasın

 

 

BİR SONRAKİ SEÇİMLERDE

ÜNYE BELEDİYE BAŞKANI

NEDEN AKKUŞLU OLMASIN

BÜYÜK DÜŞÜNÜYORUZ.

NİKSAR BELEDİYESİ AKKUŞLU BAŞKANA TESLİM EDİLMİŞ İSE

NEDEN ÜNYE BELDİYESİ DE AKKUŞLU BAŞKANA EMANET EDİLMESİN

Akkuş İnternet Sitesi yayın hayatına başladıktan sonra, Dünyanın her tarafındaki Akkuşlularlar ile irtibat halinde oldu.  Akkuşluların başarıyı yakalamak için durmadan koştuğunu gözlemledik. Rahmetli Annem derdi ki, çalışana Allah verir derdi. Çok çalışan, çok okuyan ve başarıyı yakalamak için tırnakları ile tırmanan Akkuşluların, bu çalışmaları nihayet yavaş yavaş hedefe ulaşmaya başladı. Biz sitede bu başarıları haber yapmaktan bıkmadık. Akkuşlular da hedefi yükseltmekten bıkmadılar.

Başarı tek bir alanda gelmiyor ki, bir çok alanda geliyor. Siyasi, Akademik, Bürokrat, Spor, İş Dünyası, Basın Yayın, Eğitim ve Öğretim daha bir sürü alanlarda başarılar devam etmektedir. Sizlerinde siteden takip ettiğiniz gibi sık sık bu konularda haberlerimiz olmaktdır.

Bu yazımda konu Niksar Belediye Başkanlığını kazanan Akkuşlu Duran YADİGAR Başkanımızın başarısı ve devamında ise neden aynı başarı Ünye Belediye Başkanlığı seçimlerinde olmasın konusu

Öncelikle, Niksar Belediye Başkanlığını büyük başarı göstererek kazanan Duran YADİGAR Başkanımı kutluyorum. Başarılar diliyorum. Allah yardımcısı olsun. Niksar’lılara layık olduğu hizmeti sunmak için çaba göstereceğine inanıyorum.

Niksar olur da Ünye Olmaz mı? Kaldı ki bildiğimiz kadarı ile Ünye İlçesinde Binlerce Akkuşlu ikamet etmektedir. Seçmen sayısı da çok olduğu bilinmektedir. Ünye-Akkuş birbirine zaten kaynaşmıştır. Dolayısı ile Akkuşlu bir belediye başkanı Ünye İlçesinde rahatlıkla seçimi alabilecektir. Herhangi bir ayrım yapmadan. Ben Ünye İlçesinin Belediye Başkanlığını yürütürüm diyen her Akkuşlu şimdiden kendini hazırlasın. Bir sonraki seçimlerde Ünye Belediye Başkanlığı adayları arasında Akkuşlu bir başkan adayını görmek beni ve tüm Akkuşluları sevindirecektir. Ünye’deki Akkuşluları sevindirecektir. Aday olan Akkuşlu kişinin Belediye Başkanlığına hazır olduğunu hissettirmesi sonucunda Ünye’lileri sevindirecektir. Ünye’de yaşayan seçmenler,  Belediye Başkanlığına hazır olduğunu gördüğü adayı zaten seçecektir.

Seçimleri üzerinden 4 gün geçti. Ama bir Akkuşlu olarak büyük düşünüyoruz. Bir sonraki seçimlerde Akkuşlu Ünye Belediye Başkanını görmek istediğimizi şimdiden ortaya koyduk. Adayı da, seçmeni de ve siyasileri de sanırız bu yazımızdan istifade ederler.

Sonraki yazılarımda diğer illerde ve ilçelerde de neden Akkuşlu Adaylar Belediye Başkanı olmasın, İl Genel Meclis Üyesi olmasın, Belediye Encümeni olmasın ve hatta Muhtar neden olmasın. Hangi şehirlerde Akkuşluların şansları var. Gözönüne serilecektir.

Akkuşlularda yukarıda saydığım görevlere talip olmak için gereken tüm meziyetler vardır. Öyle ise geri durmak niye?

İhsan ÇAM

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar