18 Mayıs 2024 Cts

Akkuş ve Akkuşlular ile ilgili projesi olanlara Akkuşlular Gecesinde Söz Verilecektir.

Benimde Akkuş ve Akkuşlular ile ilgili projelerim var diyenler. İşte size fırsat imkanı

Akkuş ve Akkuşlular ile ilgili projesi olanlara 

Akkuşlular Gecesinde Söz Verilecektir.

Saygıdeğer Akkuşlular, Akkuşlular gecesini bir milat olarak düşünebiliriz. Böyle fırsatlar her zaman gelmez. Bu düşünceden hareketle sizlere bir kopya vermek istiyorum.

Akkuşlular, Tahsil yönünden olsun, kendilerini geliştirme ve yetiştirme yönünden olsun. Çok ileri düzeydedirler. Benimde yakınen bildiğim bir çok kişilerin Akkuş ve Akkuşlular ile ilgili bir çok projelerinin olduğunu biliyorum.

Gerek Akkuş, gerek Akkuş dışındaki Akkuşluların, ilçemizin kalkınması için hazırladıkları projeleri sergilemeleri ve Akkuşlulara anlatmaları için bundan büyük fırsat olmaz.

Konusu Akkuş ve Akkuşlular ile ilgili olan tüm çalışmalarını ( İlçemizin kalkınması, köylerimizin kalkınması, eğitim, sağlık, ulaşım, turizm, yatırım, istihdam, tarım, ekonomi, enerji, İçme suyu, sulama suyu, ormancılık, meyve yetiştiriciliği ve aklınıza gelebilecek tüm konularda hazırladığınız projelerinizi 10.11.2009 tarihine kadar gerek sitemize gerek ise Komite başkaanı Necdet DEMİR, Dernek Başkanlarına, Akkuşlular Platformu üyelerine iletirseniz. Gecede sizlerede söz hakkı verilecektir.

Akkuş Şiirleri yazan değerli şairlerimiz olduğunu biliyorum. Bunların arasında şiir kitapları olanların olduğunu da biliyorum. Bu şairlerimiz gecemize katılırsalar ve bizlere de bilgi verirseler kendi seslerinden Akkuş Şiirlerini dinlemek şerefine ulaşmış olururuz.

Bu vesile ile bir kez daha Akkuş ilçesinin 32 köyünden ve 32 mahallesinden herkesi geceye davet ediyoruz. Akkuş dışında yaşayan ve Cumhurbaşkanlığı Köşkündeki Akkuşludan, TRT’deki Akkuşluya, Hollandadaki Küçük Yayınevi Sahibi Kemal KÜÇÜK’e, Profesör, doçent ve tüm akademisyenlerimize, Akkuş ve Belderindeki görev yağmış eski yeni tüm Belediye Başkanlarımıza, Akkuş kaymakamı olarak görev yapmış eski ve yeni tüm kaymakamlarımızı, Muhtarlarımızı, İlçedeki sivil toplum kuruluşlarını, Yurt içindeki ve yurt dışındaki Akkuş Derneklerini, Esnaf, memur, İşçi, Sanatçı, Serbest meslek sahibi, İş Adamı, Bürokrat ve Kamu kurumlarında görev yapan Akkuşluları sözün özü Akkuş için çarpan yürekleri, içinde Akkuş ve Akkuşlular sevgsi olanları 11.11.2009 tarihinde Ankara’da düzenlenecek olan Akkuşlular gecesine bekliyoruz.

Akkuşlular farkını, Akkuşlular özelliğini, Akkuş Birlik ve Beraberliğini gösterme zamanıdır şimdi.

Hiç bir Akkuşluya davetiye gönderilmemiştir. Dolayısı ile bu geceyi duyan tüm Akkuşlular davetlidir. Bana davetiye gelmedi konusu geceye gelmeme mazareti olmayacaktır. Gecenin yapılacağı Grant Saray Düğün Salonu girişinde davetiye satışı devam edecektir. O gecey kadar davetiye temin edemeyenler üzülmesinler salon girişinde davetiye temin edilebilecektir.

Salon 800 kişi ile sınırlı olup, salon dolduktan sonra davetiye satışı duracaktır. Bu nedenle davetiyelerinizi önceden temin etmenizi öneriyorum.

Akkuşlular her zaman her yerde her şeyin en güzeline ve iyisine layıktırlar.

İhsan ÇAM

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar