20 Mayıs 2024 Pts

Akkuş İlçesi Girişi Akkuş’a Yakışır Şekilde Düzenlendi. Yol Asfaltlandı. Kaldırımlar Yapıldı

Akkuş'a ve Akkuşlulara Yakışan Hizmet

Akkuş İlçesi Girişi

Akkuş'a Yakışır Şekilde Düzenlendi.

Yol Asfaltlandı. Kaldırımlar Yapıldı

2012 Yılı Ağustos ayında Akkuş'a yaptığımız ziyarette; ilçemiz girişinin bu şekilde düzenlendiğini görünce; inanın bir Akkuşlu olarak çok sevindik. Daha önceki ilçe girişinin halini biliyoruz. Çamur deryası toz toprak içinde idi. Yapılınca demek ki güzel oluyormuş. Mezarlık düzenlemesi zaten başlı başına bir güzel çalışma olurken ilerleyen günlerde bu çalışmaya da yer vereceğiz. Ancak bir ilçenin girişinin ne kadar önemli olduğunu yıllardır yazdığımız halde; duymayanlar ve anlamayanlar bu güne kadar gözle görülür bir çalışma yapmamışlardı. Ancak son dönemde bu soruna el atıldı ve Ünye İstikametinden İlçemiz girişi çok güzel bir şekilde yapıldı. Önce yol kenarına kaldırım yapıldı. Sonra Ünye-Akkuş-Niksar yolunun kenarları genişletildi ve asfaltlandı. Böylece mezarlık ziyaretine gelenlerin ayakları ıslanmadan ve tozlanmadan mezarlık ziyareti yapacaklar. Araçlarını park etmek için yer aramayacaklar vede en önemlisi ilçemize ilk defa gelenler vede son halini ilk defa görenler Akkuş'un onları güzel bir girişi ile karşılamasını görecekler. İlçe girişi bölünmüş yol şeklinde düzenlenmesi çalışmasının da önü açılmış oldu. Karayolları bu aşamadan sonra inşallah ilçemiz girişlerini bölünmüş yol olarak düzenler.

Bu aşamadan sonra Bizden de emek verenlere teşekkür etmek ve bu güzel çalışmayı Akkuşlular ile paylaşmak düşüyor.

 

Ünye-Akkuş-Niksar Yolunun

Akkuş Girişinin Mezarlık Boyunca Uzana Yol Kenarına

Asfalt Atılmadan Önceki Hali.

Bu Hali de Aslında Çalışma yapılırken ki Durumunu Gösteriyor

Çalışmaya Başlanmadan Önceki Hali Daha İçler Acısı idi

İhsan ÇAM

 

Okuma: 797

Yorumlar (2)

HİZMET YAPANIN HAKKINI VERELİM LÜTFEN
yazar ELLEZ GÖRÜR , 26 Eylül, 2012
SAYIN BELEDİYE BAŞKANIM ERGÜDER EFİL AKKUŞ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUN HİZMETLERDEN DOLAYI SİZİ TEBRİK EDİYORUM VE TÜM SİYASİ ENGELLERE RAĞMEN GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞUN HİZMETLERİN DAHASI VAR GİBİ GÖRÜNÜYOR 3 DÖNEMDİR TEK BAŞINA İKTİDAR OLANLARA BİR AKKUŞLU OLARAK SORUYORUM AKKUŞ İÇİN NE YAPTINIZ AKKUŞTA VAR OLAN HİZMETLERİ ELİNDEN ALMAKTAN BAŞKA NE YAPTINIZ OKUL MU YAPTINIZ YOL MU YOKSA FABRİKAMI HASTANEMİ YAPTINIZ 3 DÖNEMDİR AÇIK GÖRÜNEN MESLEK YÜKSEK OKULUNU ENGELLEMEKTEN BAŞKA NE YAPTINIZ İŞTE BUNUN İÇİN ENGEL TANIMAYAN ENGELLERE RAĞMEN YENİK DÜŞMEYEN AKKUŞUN BAŞKANI ERGÜDER BEYE TEŞEKKÜR EDİYORUM

 
 Teşekkür
yazar Bülent Efil , 21 Eylül, 2012
Sayın belediye başkanımız Ergüder Efil beye karşılaştığı zorluklara rağmen bu işi gerçekleştirdiği için teşekkür ederim.  
 
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar