30 Eylül 2023 Cts

12 Senedir Akkuş’un İhtiyaç Duyduğu Hizmetleri Yazıyoruz. Bu Defa Kaymakamımızdan Öğrenmek İstiyoruz. 2012 Yılına Girerken Size Göre İlçenin İhtiyaç duyduğu Hizmetler Hangileridir? Bu Sorunların Çözümü İçin Neler Yapılması Gerekmektedir?

İlçenin En Büyük Mülki Amirinden Yapılan Tespitleri Öğrenmek İstiyoruz.

Akkuş İlçe Kaymakamı

Fatih GÜL 

12 Senedir Akkuş'un İhtiyaç Duyduğu Hizmetleri Yazıyoruz.

Bu Defa Kaymakamımızdan Öğrenmek İstiyoruz.

2012 Yılına Girerken Size Göre

İlçenin İhtiyaç duyduğu Hizmetler Hangileridir?

Bu Sorunların Çözümü İçin Neler Yapılması Gerekmektedir?

Sayın Kaymakamım; uzun süredir ilçemizde görev yapıyorsunuz. Bir çok Beldeleri ve Köyleri ziyaret ettiniz. Bizlerde Akkuş İnternet Sitesinde bu ziyaretleri haber yaptık. İlçedeki okuma yazma oranının yükseltilmesi için çaba harcadığınızı biliyoruz. Köydes çalışmalarında elinizden geldiği kadarı ile çalışmalar yaptığınızı takip ediyoruz. Takip ettiğimiz kadarı ile 2011 yılında İlçenin 4 grup yolunda mesafe azda olsa asfalt çalışması yapılacaktı. Ancak bu karar farklı uygulandı ve sadece bir grup köy yoluna 8 km asfalt dökülerek diğer köy grup köy yollarına asfalt dökülmedi. Gönül isterdi ki; tüm köy yollarına gelen asfalt ödeneği orantılı olarak paylaşımı yapılsa iyi olurdu. 2012 yılında inşallah diğer grup köy yollarında asfaltlı yol çalışması başlar. İçme suyu çalışmaları da en iyi şekilde uygulandığı gözlenmektedir. Sesinizin güzel olduğu ve Ordu'nun dereleri türküsünü çok iyi söylediğinizi ve Akkuşlular ile kaynaşmanın en üst seviyeye çıktığını görmek bizleri sevindirmiştir. 

Bu ön açıklamalardan sonra; Akkuş İlçesinin ilk internet sitesi olan Akkuş İnternet Sitesinden ilçenin ihtiyaç duyduğu hizmet konularını yazıyoruz. Çözüm önerilerini sunmaya gayret ediyoruz. Belki eksiklerimiz olabilir ama sonuçta bizlerde birer Akkuşlu olarak ilçemize hizmet gelmesini istiyoruz.

2012 yılına girmeye saatler kala bu defa Akkuş İlçesinin En Büyük Mülki Amirinden Akkuş Kaymakamından, Akkuş İlçesinin 2012 yılına girerken ihtiyaç duyduğu hizmetlerin hangilerini olduğunu öğrenmek istiyoruz. Bu ihtiyaç olan hizmet konularının hangileri olduğunu tek tek açıklarsanız ve devamında bu hizmet konularının çözümü için şimdiye kadar yapılan çalışmaların neler olduğunu ifade edip, bundan sonra hizmetlerin gelmesi için Kaymakamlık olarak hangi çalışmaların yapılacağını, Sivil toplum kuruluşlarının hangi çalışmaları ile sizlere destek verebileceğini, Akkuş İnternet sitelerinin ve sitemizin sizin çalışmalarınıza hangi destekleri vermemiz gerektiği konularda ve ilçenin birlik ve beraberliği ile hangi sorunları aşabileceğini, gurbetteki Akkuşluların sizlerin çalışmalarına nasıl destek verebilecekleri gibi ve bunlara ilaveten sizlerinde dile getireceğiniz bir çok konularında içinde olduğu konularda açıklama yapmanızı bekliyoruz. Sizin yapacağınız açıklamanın ilçemize hizmetlerin gelmesi bağlamında çok büyük yararları olacağına inanıyoruz. Yapacağınız açıklamanın sitemize gönderilmesi halinde hemen haber yapılarak  www.akkusilcesi.com Akkuş İlçesi İnternet Sitesinde yayınlanacaktır.

İhsan ÇAM

Akkuş İlçesi Yazılı ve Görsel Basın Birliği

Yönetim Kurulu Başkanı

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi

Yönetim Kurulu ve Site Yapımcılarından

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar