16.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. Tahsin Çayıroğlu

  Naçizane ve güzel yorumları için Dar’ul-fünun’dan sınıf arkadaşım sayın Taner Cemil’e çok teşekkür ederim. Kendisi de takdir edecektir ki maalesef bir konu hakkında öğrenimi olmayan ve hatta kitap yüzü açmamış olup çok bilmiş insanlar doludur çevremizde! Ufakta olsun bir katkım olacaksa ne mutlu bana! Türkiye’den selam oralara!!

  Yanıt
 2. Taner Gemil

  Iktisat tarihini cok guzel bir sekilde dile getirdigin icin sevindim, bu yazi sayesinde baskalarin da iktisat tarihi hakkinda bilgi edinebilme sansi sunabildigin icin tebrik ederim .

  Yanıt
 3. Tahsin Çayıroğlu

  İKTİSAT YAZIMA YORUM YAZMA LÜTFUNU ESİRGEMEYEN CEREN HANIM VE MERT BEYE VE BU VESİLE İLE DİĞER DOSTLARIMA MUHABBET DOLU TEŞEKKÜRLERİMİ YOLLUYORUM. AYRICA ARAMIZDA VESİLE OLAN SİTE YÖNETİMİ VE BİLHASSA İHSAN BEYE ÇABALARINDAN ÖTÜRÜ AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. AKADEMİK ÇALIŞMALAR ADI ALTINDA BİR LİNK AÇMASI BU KONU İLE İLGİLENEN VE İLGİLENECEK OLAN HERKESE HAZIR BİR KAYNAK VAZİFESİ SUNACAKTIR. SİTEMİZİN BU ÇALIŞMASI AYRICA TAKTİRE ŞAYANDIR.

  Yanıt
 4. Mert Cemil

  Ekonominin istihdam bakımından zor günler yaşadığı şu dönemde maalesef halk olarak çok bilinçli değiliz yani temel iktisadi terihimizden bile bîhaberiz bu açıdan bu kısa makale en azından belli bir boşluğu doldurabilecek bir çalışmadır. Bu vesile ile böyle bir yazıya sitenizde yer verdiğiniz için teşekkür eder ve halkımızın magazin haberlerine ayırdığı zamanın çok azını buraya harcayarak vakitlerini değerlendirmelerini istiyorum, saygılarımla…

  Yanıt
 5. ceren

  YAZINIZI OKUDUM VE BİLHASSA TALEBELER İÇİN FAYDALI OLACAĞI KANAATİNİ TAŞIYORUM.. BİR GENEL BİLGİ AÇISINDAN YARARLI BİR KAYNAK OLMUŞ..

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ