16.Oca.2021
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. ALİ SEYDİ

  BÜTÜN DÜNYA İSRAİL ZULMÜNÜ KINARKEN, KARŞI ÇIKARKEN SİYONİSTLERİN TAAA O GÜNLERDEN BERİ “ARAPLAR TOPRAKLARINI SATTI OSMANLIYI SIRTINDA VURDU” DİYE YAYDIĞI YALAN BEYAN SÖZÜNÜ KALKIP BUGÜN BİR OSMANLI TORUNU SÖYLÜYOR YAZIKLAR OLSUN, SİZ OSMANLI TORUNUMUSUNUZ GERÇEKTEN? BİLİRSİNİZ TÜRKİYEDE KÖPEKLERE ARAP İSMİ TAKILIYOR, ARAPLARDA TÜRK İSMİNİ TAKMIŞLAR YILLARDIR HİÇ ARAŞTIRDINIZMI? YAAA İŞTE KURUFASÜLYEDEN SIKMAYA GELMEZ BUNLAR CEMALETTİN BEY, SİYONİSTLER 2 DOST KAVMİ DÜŞMAN ETMEK İÇİN BİR SÜRÜ YALAN UYDURDULAR VE BAŞARDILARDA SİZİ BİLE İNANDIRMIŞLAR BAKSANIZA.

  BUGÜN ORADA KUDÜSÜ KORUYAN VE DİRENEN İNSANLAR, KARNININ DOYMASI VEYA MENFAATLERİ İÇİN DİRENMİYORLAR. ALLAHIN MÜSLÜMANLARA HEDİYESİ OLAN KUDÜSÜ KORUYORLAR UNUTMA.

  BU SÖZÜNDEN ÖTÜRÜ RABBİM SANA NE KADAR KIZDI BİLMELİSİN……..

  Yanıt
 2. cemalettin bayramog

  Theodor Herzl’in 1896-1902 yılları arası tam beş defa İstanbul’u ziyaret ederek amacına ulaşmak için II. Abdülhamid e toprak satmasi icin teklifler yapar.Osmanlinin o zor döneminde bile Sultan Hezl söyle bir yanit verir: biz o topraklari para ile satmayiz. Ancak bizim ödedigimiz bedeli ödeyebilirseler alabilirler;Ben, canlı bir beden üzerinde ameliyat yapılmasına asla müsaade edemem.Filistini satmam ” demistir.
  Sonra araplar ve filistinliler o yerleri kendileri Osmanlilari arkadan hancerledikten sonra satmislardir. Canli canli osmanli Askerinin midesini kesip altun para arayan araplara bu haktir…Gebersinler……….arabin ne kendisine nede devesine güvenilmez…

  Yanıt
 3. emn dgn

  İlçemizde böyle geniş kapsamlı düşünen, hak mücadelesinde koşuşturan hemşerilerimizi görmek beni çok sevindiriyor.Hep aklımızda bu konularda sorular oluyor.İsrail kimdir? necidir?neden saldırıyor? vs.vs.Ama dikkate alıp araştırmıyoruz(İsrail nasıl olsa bizim çocuklarımızı öldürmüyor rahatlığıyla)bu mudur din kardeşliği? bizi düşüncelerinizle olduğu kadar genel kültürünüzle de aydınlattığınız için allah razı olsun.Doğru artık basında savaşa dair bir iz pek göremiyoruz hala devam ettiğini bilsekte.Ve tabi öldürülen çocukları da gözümüz görmeyince gönülde israil mallarını almakta rahatsız olmuyor.Bu yaptığımızın neresinde kalıyor müslümanlığımız.Şuan hadi saldırmıyorlar diyelim.Aldıklarımızın karı onlara gidiyorsa bugün atılmadıysa o mermi yarın atılmayacak mı? Boykota Devam,Filistine Selam…

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ