7 Aralık 2023 Per

Siyaset ve Seçim Ortamından Biraz Uzaklaşıp, Hacettepe Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğrencisi Akkuşlu S. ÇAM’ın Çizdiği Resmi Sizlerle Paylaşıyoruz

Dünyanın Neresinde Olursa Olsun. Tüm Akkuşlu Öğrencilerimizi Selamlıyoruz

Siyaset ve Seçim Ortamından Biraz Uzaklaşıp,

Hacettepe Güzel Sanatlar Fakültesi

Grafik Bölümü Öğrencisi Akkuşlu S. ÇAM'ın

Çizdiği Resmi Sizlerle Paylaşıyoruz

Hacettepe Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi Akkuşlu S. ÇAM; Bilindiği gibi lisede okurken de çizdiği resimlerinden bir kaç tanesini sitemizde yayınlamıştık. İnternet Sitemiz gün geçtikçe yayınlarına ara veremden devam ederken, sitenin kurulduğu gün bir yaşında olan çocuklar şimdi 15 yaşına geldiler. 15 yaşındaki öğrenciler ise 30 yaşına geldiler. Onlar yaşamlarına devam ederken, sitemizi de takip ederek büyüyorlar ve olgunlaşıyorlar. Sitemizi takip ederken İlkokul, Ortaokul, lise, Üniversite ve hatta doktora yapıyorlar. Sonra Mimar, Mühendisi, Öğretmen, Doktor oluyorlar, Askere ocağına gidince yine sitemizi takip ediyorlar. İşte bu güzel duyguları sizlere birlikte yaşadığımız için ne mutlu bizlere, ne mutlu sizlere sitemizi takip ettiğiniz için.

Çok sevgili Akkuşlu gençler ve öğrenciler, saygıdeğer Akkuşlulular; sitemiz her Akkuşluya açık olduğu gibi, her Akkuşlu öğrenciye de açıktır. Güzel çalışmalarınızı gönderin haber yapalım. Göz nuru döktüğünüz o çalışmaları Akkuşlulara gösterelim. Dünyaya gösterelim. Sevdikleriniz sizin çalışmalarınız görünce gurur duysunlar. Bu çalışmalar her dalda olabilir. Spor, Müzik, Resim, Genel Kültür, Proje ve daha adını sayamadığımız her güzel, her değerli çalışmayı bize gönderdiğiniz anda haber yapılacaktır.

Görsünler Akkuşlu Öğrenilerin ve Akkuşun yetiştirdiği Öğrencilerin, Gençleri ve Akkuşluların neler yapabildiklerini, Akkuşluların başarılarını herkese gösterelim. Sitemizin bu imkanından sizlerde yararlanan.

Çalışmaları göndereceğiniz email adresileri ihsancam64@hotmail.com   webmaster@akkusilcesi.com

Bu vesile ile yukarıdaki çalışmayı sitemiz ile paylaşan S.ÇAM'a çok teşekkür ederiz. Başarılı çalışmalarını yakınen biliyoruz. Daha iyi ve başarılı çalışmalara imza atacağından eminiz. Allah yar ve yardımcısı olsun.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar