1 Temmuz 2022 Cum

Güç Birliği ve Eğitim Yatırımları

Akkuş’lu olan ve yurt dışında yatırım yapmaktansa ülkemizde eğitime yatırım yapma arzusu içerisinde olan ya da ülkemizin değişik yerlerinde yaşayan ve ekonomik anlamda eğitim dünyasında yatırıma odaklanmak isteyen değerli iş adamı ve yatırımcı hemşerilerimize sesleniyorum. Bu konuda bir güçbirliği yatırımının temellerini oluşturalım.

Sample Image

Güç Birliği ve Eğitim Yatırımları

 Akkuş ve Eğitime 3600 Yatırım: Güçbirliği
Bugün İstanbul ve Ankara gibi büyük metropollerde yaşayan Akkuş’lu hemşerilerimizin en büyük problemlerinden bir tanesi üniversite ya da fen lisesi giriş sınavlarında çocuklarına yönelik eğitim aldıramama sıkıntısıdır.
Akkuş’da ya da İstanbul ve Ankara’da yaşayan hemşerilerimizin üstün yetenekli fakat maddi imkansızlıklar yüzünden çocuklarını okutamaması önemli bir problemdir.
Bu iki cümlede yatan önemli ayrıntı, bir tarafta hemşerilerimizin özel dershanelerde uygun bir fiyata çocuklarını okutma konusunda sıkıntı yaşaması, diğer tarafta üstün zeka becerisi olan fakat değerlendirilemeyen çocuklarımızın burslu okutulmasıdır.
Bu noktada Akkuş’lu olan ve yurt dışında yatırım yapmaktansa ülkemizde eğitime yatırım yapma arzusu içerisinde olan ya da ülkemizin değişik yerlerinde yaşayan ve ekonomik anlamda eğitim dünyasında yatırıma odaklanmak isteyen değerli iş adamı ve yatırımcı hemşerilerimize sesleniyorum. Bu konuda bir güçbirliği yatırımının temellerini oluşturalım. Başlangıç olarak İstanbul’u kabul edelim.
Bu konuda neler yapılabilir; Özel eğitim yatırımları altında İlköğretim, Ortaöğretim ve Yükseköğretime yönelik sınav hazırlık amaçlı dershane kurulumu. Bir Sonraki yıl için İlköğretim ve ortaöğretim düzeyinde özel bir kolej ve uzun vadeli stratejik planlamada vakıf şartı karşılanırsa beş yıl içerisinde özel üniversite.
Sevgili Akkuş’lu yatırımcı hemşerim bu size olduğu kadar;
·         İlçemiz gençlerinden Üniversite mezunu özellikle fen-edebiyat çıkışlı ve eğitim fakültesi çıkışlı gençlerimize bir çalışma kaynağı olacaktır.
·         İlçemiz ve dışında yaşayan maddi imkanlar nedeniyle değerlendirilemeyen üstün zekalı öğrencilerimize yönelik bir umut olacaktır.
·         Herşeyden önemlisi tüm Akkuş’lu ve diğer Ordu’lu hemşerilerimizin çocuklarını emanet ettiği sıcak bir eğitim yuvası olacaktır.
 Siz değerli yatırımcı hemşerilerimiz güç birliği amaçlı ilk adım için 2 Şubat 2009 tarihinde İstanbul’da bir toplantı düzenlemek ve bu toplantıda Güç birliğinin temelleri, güç birliğinde yer alacak dershanecilik ve özel okul projesinin detayları ve her şeyden önemlisi önümüzdeki 3 yıl içerisinde kurmak istediğimiz özel üniversite planlaması üzerine kurulu olacaktır.
Bu proje İstanbul’da uygulanacaktır. Fakat çıktılar konusunda öncelikli hedefler arasında akkuş ilçemize yatırım yapmak yer alacaktır.
Bu haftalık sizlere veda etme zamanının geldiğine inanıyor, kurban bayramınızı kutluyor ve iletişim adreslerimi bırakıyorum…
Gsm: 05068942277 ve 5376775215 (Lütfen mesai sonrası 18.00’dan sonra arayınız)
Yrd.Doç.Dr.Tuncay Sevindik

Related Articles

1 Yorum

  1. tebrik ederim Hüseyin Kocakoç Gazzede ki Müslüman Kardeşlerimize yaptığınız yardımlardan dolayı. damlaya damlaya göl olur derler ya aynen öyle. sizler hep ezilenlerin yanında oldunuz bundan böylede öyle olacak. yardımda bulunan kardeşlerimize ve öğreni yavrularımıza. selam ediyorum soğuk Akkuş\’ un sıcak yürekli insanlarına Başkent Ankaradan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook=”akkusilcesicom-434297646672341″ twitter=”#” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjM4IiwiZGlzcGxheSI6IiJ9LCJwb3J0cmFpdCI6eyJtYXJnaW4tYm90dG9tIjoiMzAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBvcnRyYWl0X21heF93aWR0aCI6MTAxOCwicG9ydHJhaXRfbWluX3dpZHRoIjo3Njh9″ block_template_id=”td_block_template_8″ f_header_font_family=”712″ f_header_font_transform=”uppercase” f_header_font_weight=”500″ f_header_font_size=”17″ border_color=”#dd3333″ youtube=”channel/UCZaS1_hC4W66qu_DOw90Fbw”]

Çok Okunanlar