20 Mayıs 2024 Pts

CANLI YAYIN 4 Mart Akkuş’un İlçe Olarak Kurulmasının 67. Yıldönümünde İlçemizde Hizmetleri Geçenler İçin Akkuş Çavdarköylü İmam Hatip Celal KARABACAK Hocamız Dua Yaptı

4 Mart Akkuş’un İlçe Olarak Kurulmasının

67. Yıldönümünde

İlçemizde Hizmetleri Geçenler İçin

Akkuş Çavdarköylü

İmam Hatip Celal KARABACAK Hocamız

Dua Yaptı

Saygıdeğer Akkuşlular şu anda saat 01.00 yani gece yarısı dediğimiz saat. Akkuş ve Akkuşlulara hizmet söz konusu olunca saattin kaç olduğunun önemi yok.

İlçemizin kurulmasında ve İlçemize hizmeti geçenler ile tüm Akkuşluların geçmişleri için dua yapmayı düşündük.

Celal Hocamız ile görüştüğümüzde hiç düşünmeden tamam dedi. Karadeniz Ereğlisi’nde ikamet eden hocamız çektiği videoyu göndermede internet iyi çekmemesinden dolayı sıkıntı yaşandı. Gündüz ayrı zaman harcandı. Gece nerede ise hem biz hem hocam 5 saat bilgisayar başında kaldık.

Akkuş ve Akkuşlular için ata yurdu için bu zahmetlerin lafı olmaz. Ama herkesin de ortaya çıkan bir hizmetin emek harcanmadan ortaya çıkmadığını bilmesini isteriz. Bu vesile ile Celal Hocamıza çok teşekkür ederiz. Dillerine yüreğine sağlık. Allah razı olsun.

Lütfen okunan duaya hep beraber amin diyelim.

Akkuş İnternet Sitesi olarak ifade etmek istediklerimiz hocamız duada yer verdiği için tekrar dile getirmek istemiyoruz. İlçemize hizmet bağlamında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Ölenlere rahmet geride kalanlara sağlıklı uzun ömürler diliyoruz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar