22 Şubat 2024 Per

Akkuşlu Milletvekili, Akkuşluların Her Zaman Yanında Olacak Musatafa HAMARAT

HAMARAT AKKUŞLULARA SEÇİM ÖNCESİ ÖNEMLİ MESAJLAR VERDİ.

hamarat1.jpgel_ele.jpg

AK PARTİ ORDU 4. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI MUSTAFA HAMARAT İLE SİTEMİZ YÖNETİMİ GÖRÜŞTÜ

Yapılan Telefon Görüşmesinde, Sayın HAMARAT yoğun seçim çalışmaları içinde oldukları için, Yaptıkları seçim çalışmalarını gereği kadar Akkuşun Dünyaya Açılan Penceresi Akkuş İnternet Sitesine ulaştıramadıklarını belirterek, Akkuşlulara seçim öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

" SEÇİMLERDE AK PARTİYE DOLAYISI İLE BİZLERE OY VEREREK, AKKUŞ TARİHİNDE İLK DEFA AKKUŞLU BİRİSİNİN TBMM MİLLETVEKİLİ OLARAK GİRMESİNİ SAĞLAMIŞ OLACAKSINIZ. MECLİSTE AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ, BU SİZİN ELİNİZDE VE SİZİN AK PARTİYE VERECEĞİNİZ OYLARDA"

" İNŞALLAH MİLLETVEKİLİ SEÇİLİRSEK BUNDAN SONRA AKKUŞLULAR YANLIZ KALMAYACAK"

" 22 TEMMUZ MİLLETVEKİLİ SEÇİMLERİ, ÜLKEMİZE VE AKKUŞUMUZA HAYIRLAR GETİRSİN"

" 23 TEMMUZ GÜNÜ SABAHI İNŞALLAH AKKUŞ İLÇESİNİN AKKUŞLU MİLLETVEKİLİ OLACAK"

" ALLAH BİZE MİLLETVEKİLİĞİNİ SİZLERİNDE DESTEKLERİ İLE NASİP EDERSE, HER ZAMAN AKKUŞLULARIN YANINDA OLACAM."

" SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZDA, NERDEYSE AKKUŞUN TAMAMINA YAKINININ VERDİKLERİ DESTEKTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM."

" SEÇİM ÇALIŞMALARIMIZDA BİZLERE YARDIMCI OLAN VE  DESTEK VEREN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM."

Avukat Mustafa HAMARAT Öz Geçmişi : 1972 Yılı Ordu ilinin Akkuş İlçesinde Doğdu. İlköğrenimini Ünye ilçesinin Dağköy İlkokulunda Orta Öğretimini İzmit'te tamamladı. 1993 yılında Anakara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.1994'de Anakara Barosu'nda avukatlık stajını bitirdi.1995 yılında Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü'nde Uzman (Hukukçu) olarak ilk memuriyetine başladı.1996 yılında aynı kurumun avukatlık kadrosuna atandı.1997 yılında Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisansını tamamladı.Aynı yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi avukatlık kadrosuna naklen atandı.1998 yılında Diyarbakır'da askerlik görevini tamamladı.2002 seçimlerinde Ak Parti Ordu 7.sıra Milletvekili adayı olarak bölgesinde çalıştı. Daha sonra İstanbul il Yönetiminde Seçim işleri komisyonunda çalışmalara katıldı.2004 Mahalli idareler seçimlerinde Ümraniye'den aday adayı olmak üzere Ak Parti İstanbul İl Yönetiminden istifa etti. 2006 istanbul Baro Seçimlerine katılan Hukukun Üstünlüğü Platformunun kurucuları arasında yer aldı ve Genel Sekreterliğini yürüttü.Çeşitli hemşehri ve mesleki derneklerde üye ve yönetici olarak bulundu. Halen İstanbul Kadıköyde Serbest avukatlık yapmaktadır. Evli ve dört çocuk babası olan Sn.HAMARAT orta derecede İngilizce,Arapça ve Almanca bilmektedir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar