30.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

8 Yorumlar

 1. ELLEZ GÖRÜR

  AKKUŞUN Segili ve kalbi temiz halkı arttık kendimizi kandırmayı bırakalım. BİZ Ordu iline bağlı oldukça, NE YOLUMUZ, NE OKULUMUZ, NE SUYUMUZ,YAPILIR .NEDE BELDE ve Köylülerimiz ,Hizmet alır. SEÇİM MEYDANLARINDA MLLETVEKİLİ ADAYLARI AKKUŞUN YOL OKUL SORUNUNU ÇÖZDÜK DEDİLER KEŞKE DEMESELERDİ YOLUMUZU ÜNYEYE İNMESİNLER DİYE HEP SÖKTÜLER . BİZE ESKİ YOLUMUZU ÖZLETTİRDİLER AK PARTİYE OY VERMEZSENİZ HİZMET GELMEZ DEDİLER SİLME HEP BERABER OYUMUZU VERDİK . ELİMİZDEKİLERİ ALDILAR .1970 . MİŞLERİARAR OLDUK OZAMANLAR SİNAMAMIZ VARDI OTELLERİMİZ , GÖBEKTAŞLI HAMAMIMIZ,KERESTE FABRİKAMIZ, YARI AÇIK CEZAEVİMİZ. KÜLTÜR MERKEZİMİZ VE EN ÖNEMLİSİ KÖYLÜLERİMİZİ. BİTİRİP GÖÇE MAHKUM ETTİLER VE NUFUSUMUZU DÜŞÜRÜP İLÇELİMİZE GÖZÜ DİKTİLER, OYLARIMIZI ALIP GİTTİLER. 11 SENEDİR AKP TEK BAŞINA İKTİDAR KİM ENGELLEDİ AKKUŞA HİZMETİ KİM ENGELLEDİ ÜNYE AKKUŞ YOLUNU KİM ENGELLEDİ AKKUŞUN YÜKSEK OKULUNU.BU ENGELLERDEN SAYIN BAŞBAKANIN VE BAKANLARIN BİLGİSİ DAHİLİNDEMİ, DIŞINDAYSA AKKUŞUN SUÇU NE ORDU AKKUŞU İSTEMİYORSA AZAT ETSİN SAHİP ÇIKAN OLUR EN AZINDA ÖYLE UMUYORUM.SAYIN AKKUŞLULAR BEN TOKAT İLİNİN AKKUŞ ELİNE SAHİP ÇIKACAĞINA İNANIYORUM ÇÜNKÜ NİKSAR YOLU İLE ÜNYE YOLU ÖRNEKTİR İKİ YOLUDA KIYASLAYIN .BİDE KÖY YOLLARI SORUNU VAR KÖY YOLLARINA TOPRAK YOL DİYE DEVLET ÇAKILLANMASI İÇİN BÜTÇE AYIRIYOR İHALE EDİLİYO TOPRAK YOLA GİNEBAŞKA YERDEN TOPRAK GETİRİLİP DÖKÜLREK GİNE YOL TOPRAK YOL ÇAKIL BUNUN NERESİNDE BU YAPILAN YOLLARIN DENETLENMESİ YAPILIYORMU YAPIYORLARSA BU ÇAKILN HESABI NİYE SORULMUYOR. ELLEZ GÖRÜR

  Yanıt
 2. uğur çam

  akkuşa mutlaka bir üniversite açılmalı.Ama bu yüksek okul programlı değil 4yıllık bir fakülte olmalıdır

  Yanıt
 3. AHME

  BU OKULUN AÇILMASI AKKUŞ İÇİN DAHA İYİ İLERLEME GÖSTERECEKTİR

  Yanıt
 4. şükrü

  abi bu ormancılıkdan başka bölüm lerde koyarsanız çok mutlu oluruz AKKUŞ hasretimizde dinmiş olurr saygılarımlaaaa

  Yanıt
 5. KERİM KARAMANLI

  DEĞERLİ AKKUŞ LULAR BAŞTA KAYMAKAMIMIZ OLMAK ÜZERE BELEDİYE BAŞKANIMIZ +DEĞİŞİK KONUMLARDA MAKAM SAHİBİ+ AKKUŞ’TA BULUNAN ESNAFLARIMIZ GİBİ. BÜYÜKLERİMİZ ALLAH RIZASI İÇİN MEMLEKETİMİZE SAHİP ÇIKALIM ÜNİVERSİTENİN HEPSİNİ AKKUŞ’A İSTEMİYORUZYA BİR BÖLÜMÜNÜ ALAMAYACAK KADAR ACİZDE DEĞİLİZ ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYALIM. AYRICA DOKTOK KAZIM GÖRGÜLÜ ALAKANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER SİZİNLE TANIŞMAK NASİP OLMADI İST.dan. KERİM KARAMANLI MATBAA ve KIRTASİYE .İŞLERİYLE UĞRAŞIYORUM. Tel.0532 701 67 43.TÜM AKKUŞ LULARA SELAM

  Yanıt
 6. a,gokmen

  acın artık su okulu daaaa dısarda neden okuyalım kı memleketımıze gelelım okuyalım

  Yanıt
 7. altun bayram

  bu okuduğum haber ve yapılanlar iyi gelişmelerdir inşallah sonucuda iyi olur öğrenci alımı ve bölümlerde belli olur 2010-2011 dönemi akkuşta myo var diyebiliriz. çalışmalara katkıda bulunan herkesi tebrik ediyorum.

  bir yorumumda şöyle bir yazı yazmıştım biz buradan yazarız gali alırlar yada almazlar yazmayla olmaz gelin isteyin derlerse onuda akkuşu yönetenler bilir demiştim, bugün görüyoruz ki belediyi başkanı sayın ergüder bey, dernek başkanı fikri bey oda başkanı ahmet bey, esnaflar ve myo müdürü gidince iş biraz daha çiddiye alındı diye düşünüyorum, kararlılık başarmanın yarısıdır gösterilen azim ve gayrette diğer yarısı olsun.

  emeği geçen hatta akkuşa bir çivi çakan her kimse en içten duygularla teşekkür ediyorum. saygılarımla (yeşilköyden) altun bayram

  Yanıt
 8. ihsan çam

  Ne Kadar Güzel Gelişmeler Yarabbi. Dualarımız inşallah kabul olacak. Okulun açılması için her kim çaba gösteriyorsa, her kim elini taşın altına koyuyorsa Allah Razı Olsun.

  Çalışmalar yaparak, Akkuş’un heyecanını bitirmemeye çalışanlara teşekkür ediyoruz. Destek verenlere tebrik ediyorum.

  Rektörümüze Akkuşluların hazır olduğunu en iyi şekilde ileten Akkuş Ekibine Teşekkürlerimi sunuyorum. Okul Müdürünün de gayretlerine teşekkür ederiz.
  Kazım Hocam Yazını bir kaç defa okudum. Akkuşuların daha çok ilgili olmasına istediğinizi belirtmişsiniz. Aynen katılıyorum. Çok ilgili olan kişiler ve kurumlara olduğu kadar. Konu ile uzaktan ve yakından ilgilenmeyen ve kenarda durarak izlemeyi tercih eden kişi ve kurum sayısı da az değildir. Akkuş sevgisi ve Yüksek Okul isteği daha gür dile getirilmeli bunlar aynen katıldığım gibi

  Bir konunun daha altına çizmek istiyorum. Meslek Yüksekokulun açılması ile ilgili kuruluşlar ve ilgili kişiler, gerçekten şunu söylebilirler mi? “Biz gereken heyecanı oluşturduk. Gerek Akkuş ilçe merkezi, gerek ise Beldeler ile köylerde ve gerek ise gurbetteki Akkuşlularda gereken heyecanı oluşturduk diyebiliyorsalar diyecek bir şeyimiz yok. Bu konulara da gereği kadar dikkat edilse idi inanıyorum ki, Akkuş Sel olup akardı Ordu Üniversitesine, Diğer bir konuda Gerek Okul Derneği gerek ise diğer bazı kuruluşlar Akkuş Basını ile özellikle Meslek Yüksekokul çalışmalarını her zaman gereği kadar paylaştıklarını söylebilirler mi? Sitemiz ile zamanında ve gereği olduğu zamanlar çalışmalar gereği kadar paylaşılmadı. Sayın hocam bakınız siz ne güzel yazıp gönderiyorsunuz. Sİtemiz ile Akkuşlular ile paylaşıyorsunuz ne kadar verimli oluyor. Keşke bunu Okul Derneği de sık sık yapsa inanın çok daha güzel olacaktı. Geçmiş değil Okul Derneğinden bu konuda duyarlı olmasını ve çalışmalarını sitemize göndermesini bekliyoruz. Bu konularda Akkuşluların haber alma ve bilgi edinme isteklerini gözardı etmemek lazım.

  Bu yazdıklarımdan da sonucu çıkarmak herhalde yazıda adı geçenlere ve değerli okuyucularımıza kalıyor.

  Ama bu yazdıklarım Akkuşluların kendi arasında dosthane sohbetleridir. Dolayısı ile Akkuş Meslek Yüksekokulun açılmasına engel olacak, hız kesecek yorumlardan ve yazılardan kaçınmakta fayda vardır. Çalışanların heveslerini de kırmamak lazım. Hatta motive edici görüşlerimiz yazmalıyız.
  Beni sevindiren diğer bir konu da, hep ama hep özlemini çektiğim bir konuya da ayrıca çok seviniyorum. Gurur duyuyorum. Okulun açılması için elini de yüreğinizde ortaya koyan ve ben her zaman hazırım diyen Sayın Hocam Kazım GÖRGÜLÜ’ye çok teşekkür ediyorum. Diğer Akkuşlu Akademisyenlerden ve Akkuş’un yetiştirdiği kişilerden de aynı duyarlılığı bekliyorum.

  Ordu Üniversitesi Senatosu, 1350 Rakımdaki Ordu’nun Serhat İlçesi Akkuş İlçesi sizlerden müjde bekliyor. Sadece Akkuş İlçesindekiler sizden müjde bekliyor mu sanıyorsunuz. Sizden Yurt içindeki ve yurt dışındaki tüm Akkuşlular müjde bekliyor. bu vesile ile de sayın Rektörümüze ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
  İhsan ÇAM

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ