20.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. Pingback: Akkuş’a Meslek Lisesi Açılır mı? İşte Cevabı | Akkuş İlçesi İnternet Sitesi

 2. FCE

  İyi günler Akkuşa hizmet neden gelmiyor benim aklıma gelen AKP iktidarının akkuştan yeteri kadar oy alamamış olması. Belediye başkanlığını CHPye kaptırmış olması ………………….
  ……………………
  …………………………..
  ………………………..

  Site Yönetimi: Lütfen yorumlarınızı yazarken adınızı ve soyadınızı yazınız. Aksi durumda yorumlarınız yayınlanmayacaktır.

  Yanıt
 3. Site Yönetimi./

  Kadir bey; yapılan haberde anlatılmak istenen konu Akkuş İlçesine gereği kadar hizmet gitmediği ile ilgili olup, Ünye ilçesine verilen önemin Akkuş ilçesine gereği kadar verilmediği ile ilgili. Sizin sözünü ettiğiniz konu ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
  Diğer taraftan da Akkuşlu siyasilerin çok daha fazla gayret göstermeleri değil. Daha da çok daha da çok çok çok üstün gayret göstermelerinin gereğine dikkat çekilmiştir.
  Ordu ilini yönetenler hizmetleri dengeli dağıtmalarının dikkati çekilmek istenmiştir.
  Akkuşlu öğrencilerin mağduriyetine dikkat çekilmiştir.
  Bu bağlamda yazının dikkate alınmasını önemle rica ediyoruz.

  Yanıt
 4. kadir gül

  Bu haberi yapanları esefle kınıyorum.Bu sitete de neşredenlere de üzülülüyorum..Akkuşlular niye ünye den örnek alsın,ÜNYE Yİ öğretmeni ile daire memur amirleri ile Akkuşlular idare etmiyor mu… O RDU ilimiz ilçelerinde Mesudiye den sonra okuma yazma oranı Akkuş değil mi.AKKUŞ tan vekilimiz filan da heç olmadı ki..Gariban AKKUŞ lumuzun yüzde yetmiş ikisi hırsızcı başlarının doğrultusunda da oy kullan ma dı mı….Akkuşlular neden haddini bilecek miş….

  Yanıt
 5. SALİH AMCA Salih SAĞLAM

  Yazan yeğenim gayet güzel yazmış zaten. Ayrıca yorum yazmaya bile gerek yok.
  Durum odur ki; Akkuşlu hemşerilerim saftır, temizdir, iyi niyetlidir ve herkesi kendisi gibi özü sözü bir bilir. Vatan millet der durur, kişisel menfaat düşünmez. Cüzdan bile taşımaz. Çünkü, milletin ayakkabı kutularıyla taşıdığı paralardan o hiç yakın temasa geçememiş, içine koyacak parası olmadığından da cüzdan taşımamıştır. Cüzdan taşıyanlar varsa da onlar da içerisine ya eşinin ya da çocuklarının resmini koymuştur.
  Hal böyleyken, Akkuşluyu istedikleri çizgiye birkaç süslü sözle getirmek mümkünken, niçin ona emek ve zaman harcasınlar ki?
  Akkuşlum hayal kurmaya devam etsin. Bir zamanlar Akkuşlu olduğunu söyledikleri milletvekilleri ile övünen, yere göğe sığdıramayanlar, şimdi nerelerdesiniz… Ya da övündüğünüz …….Akkuşlu vekiliniz ne iş yapıyor?
  Allah yar ve yardımcınız olsun.
  Salih Amcanızdan sizlere selam olsun…

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ