21.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

3 Yorumlar

 1. altun bayram

  burada çalışan madenci arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi sunarken yakınlarına ALLAH sabır versin. bizlerdeki teknolojinin yetersiz yada yeteri kadar önlem alınmadığı kanısındayım son dönemlerde bu ve benzeri kazalar ayyuka çıktı. madenlerde gaz ölçüm cihazları olmalı buradada vardır ama birtane olur oda arıza yaparsa sonuç acı olur onun için birkaçtane olmalı madenlerimiz tersanelerimiz itfaiyelerimiz son zamanlarda peşpeşe kazalar yaşıyor bu insanlara biraz önem verilmeli ve gerekli önlemler tam alınmalı işcilerimizin hayatları bukadar ucuz olmamalı, gerekli önlemleri almayan firmaların lisansları durdurulmalı. bir önerim daha var oda şu taşeronluk işcilerimizi bütün haklardan mahrum eden çalışma sisteme bu sistem kökten kaldırılmalı.

  Yanıt
 2. Celal KARABACAK

  Bölgemizde yaşanan bu acı olaydan dolayı, göçük altındaki KARDEŞLERİMİZİN YAŞIYOR ÜMİDİYLE, aileleri ve sevenlerine sabırlar diliyorum.
  ALLAH YARDIMCILARI OLSUN …

  Yanıt
 3. İhsan ÇAM.

  Patlama haberi duyulduğu andan itibaren basını takip ediyorum. Akşam da saat 01.00 yattım. Ama isyanlardayım. Çok saygın Türkiye Basını özellikle televizyon kanalları, canlar toprak altında can pazarında iken, analar, babalar, bacılar, gelinler, çocukların yürekleri kan ağlarken o çok sevgili televizyonlar sanki hiç bir şey yokmuş gibi yayınlarına devam ettiler. Eğlence, müzik herşey aynen devam etti. Bununla da kalınmadı. Zonguldak’a patlamanın olduğu olay yerine televizyon kanallarının çoğunluğu bağlanmadı bile, hiç bir şey yokmuş gibi devam edildi.
  Siyasiler ile ilgili konular olunca kanalların hemen canlı bağlantı sağladıklarını herkes biliyor. Konu gariban olunca nedense hep böyle oluyor. Bu durumda davranan tüm televizyon kanallarını kınıyorum. Allah büyüktür. Tüm İşçilerimiz sağ olarak kurtulur. Duacıyız.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ