5 Aralık 2022 Pts

Zonguldak’daki Akkuşlular 11-25 yaş arası Akkuş Spor Futbol Takımını Kurdular. Takım Fırtına Gibi. Yenmek İçin Rakip Arıyorlar

Zonguldak’daki Akkuşlular

11-25 yaş arası

Akkuş Spor Futbol Takımını Kurdular.

Takım Fırtına Gibi.

Yenmek İçin Rakip Arıyorlar

Yıllar önce Zonguldak’ta kurulan ve o dönem takımın kurulması için emek harcayan Zeki ÇELEBİ ve Recep KIRIK gibi büyüklerin  izinden gitmek için ve uzun zamandır faaliyete olmayan Akkuş Spor’u bu defa temelden başlayarak tekrar faal hale getirmek için Haziran 2019 Tarihinde yeniden kuruldu.

Tekrardan Akkuş Spor’u yaşamak ve yaşatmak için Zonguldak’daki Akkuşlular 11-25 yaş grubu Akkuşspor Takımını kurdu. Takımın kurulma amacı; Zonguldak’ta yaşayan Akkuşlu çocukların ve gençlerin birbirini tanıması – kaynaşması ve yakınlaşması için dostluklarının sürdürülmesi gayesinin yanında Zonguldak ilinde futbol spor dalında Akkuşlu gençlerinde söz sahibi olması, kendilerinin başarılı çalışmalarını göstermeleri fırsatı bulmasıdır.

Fotoğrafları görünce çocuklarının gözlerindeki parlaklıklar yapılan çalışmanın ne kadar yerinde bir çalışma olduğunu gösteriyor. Başta İbrahim SEVİNDİK olmak üzere takımın tekrardan kurulmasında emek veren herkesi tebrik ediyoruz.

Haber: İbrahim SEVİNDİK

 

 

 

 

 

 

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar