30 Eylül 2023 Cts

Zonguldak’daki Akkuşlular; Akkuş’a Akın Etti. İlçe Mezarlığına Defin Edilen Hasan ORAL’ın Cenazesi Oldukça Kalabalıktı. 9 Mart 2013 Günü Akkuş’tan Görüntüler

Zonguldak'tan Otobüs Dolusu Akkuşlu Cenazeye Geldi

Zonguldak'daki Akkuşlular;

Akkuş'a Akın Etti

İlçe Mezarlığına Defin Edilen Hasan ORAL'ın Cenazesi

Oldukça Kalabalıktı. 9 Mart 2013 Günü Akkuş'tan Görüntüler

7 Mart günü Zonguldak'ta Hakkın Rahmetine kavuşan Gedikli Köyünden Hasan ORAL'ın cenazesi Akkuş'a getirilmiş ve 9 Mart günü Akkuş Mezarlığında defin edilmiştir. Zonguldak'ta yaşayan Akkuşluların yoğun ilgisi sonucu; otobüs tutularak kalabalık Akkuşlular tarafından, cenaze Akkuş'a getirilmiştir. Cenazeye Zonguldak'ta kurulu bulunan Akkuşlular Dernek Başkanı ve Yönetimi ile dernek üyeleri, Akkuşlu Zonguldak Karaelmas Mahallesi Muhtarı Süleymen SEVİNDİK'de katılmışlardır. Akkuşlu hemşehrileri de Zonguldak'tan cenaze ile birlikte Akkuş'a gelmişlerdir. Ankara'dan cenazeye katılanlar Zonguldak'a giderek oradan birlikte Akkuş'a gitmişlerdir. Akkuş'ta ise Cenazeye çok fazla katılım olduğu söylenemez. Ancak Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet KAYA ve ilçeden bir çok kişinin cenazeye katılanlar arasında olduğunu dile getirebiliriz. Bir kez daha Hasan Amcamıza Allah Rahmet Eylesin diyoruz. Geride kalan ailesine ve dostlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

Fotoğrafları Sitemize Ulaştıran  Zeki ÇELEBİ'ye ve Cenaze ile ilgili gelişmeleri sitemiz yönetimi ile irtibata geçerek heran bizlere bilgileri ve gelişmeleri ulaştıran Zonguldak Akkuşlular Dernek Başkanı Recep KIRIK'a çok teşekkür ediyoruz.

 

7 Mart 2013 Günlü Haberimizi

 

Zonguldak İlinden Cenaze Haberi

Gedikli Köyünden

Hasan ORAL

Hakkın Rahmetine Kavuştu

Akkuş İlçesi Gedikli Köyünden Olup, Zonguldak'ta ikamet eden Hasan ORAL 07.03.2013 günü Hakkın Rahmetine kavuştu. Son günlerde rahatsız olan Hasan Amcamız, bu gün Rahmetlik oldu. Cenazesi; evlatları tarafından 8 Mart günü Akkuş'a götürülecek. 9 Mart Cumartesi günü Akkuş Mezarlığında toprağa verilecektir.

Site Yönetimi ve ekibi olarak, Hasan ORAL amcamıza Allah'tan Rahmet diliyoruz. Geride kalan ailesine Oğulları Kemal ve Ömer ORAL Kardeşlere, akrabalarına, Gedikli Köylülerine ve Zonguldak İlindeki Akkuşlu hemşehrilerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 
 

Okuma: 510 
 
 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar