10 Aralık 2022 Cts

ZONGULDAK Belediye Başkanı Ömer Selim ALAN; Akkuşspor Atkısı ile Poz vererek. Akkuşlulara Olan Sevgisini Gösterdi

ZONGULDAK Belediye Başkanı

Ömer Selim ALAN;

Akkuşspor Atkısı ile Poz vererek.

Akkuşlulara Olan Sevgisini Gösterdi

Zonguldak Akkuş İlçesi ve Köyleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi ve Zonguldak Akkuş Spor Kurucuları ve Yöneticileri ZONGULDAK Belediye Başkanı Sayın Ömer Selim ALAN’a ziyarette bulundular.

Zonguldak’ta yaşayan Akkuşlular heyetini makamında kabul eden Başkan ALAN Ziyaretten ötürü heyet üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Görüşmede; Zonguldak Akkuş İlçesi v Köyleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneğinin çalışmalarından söz edildi. Dernek olarak yapılan etkinliklerden konuşuldu.

Tekrar faal hale gelen Akkuş Spor kulübünün çalışmalarından söz edildi. İlde yaşayan Akkuşlu gençlerin ve çocukların kahve köşelerinden kurtulması için futbol etkinliklerinin hızlandırıldığından söz edildi.

Belediye Başkanı ALAN; Hem dernek çalışmalarında hem de futbol takımının çalışmalarında başarılar diledi. İmkanlar dahilinde gerekli desteklerin verileceğini ifade etti.

Dernek Başkanı ve idarecileri ile Akkuş Spor Yöneticileri Belediye Başkanına ilgilerinden ötürü teşekkür ederek; Akkuş Sporun Atkısını hediye ettiler. Atkıyı alan Başkan Akkuş Spor atkısı ile poz vererek adeta Bende Akkuş Sporluyum dercesine görüntü verdi.

 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar