18 Mayıs 2024 Cts

Ziraat Odası Başkanı Ahmet KAYA’dan KAYA Gibi Çalışmalar

AKKUŞ'UN GELİŞİMİNE KİM KATKIDA BULUNURSA ONA YARDIMCI OLMAK AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR

ZİRAAT ODASI BAŞKAN'I

AHMET KAYA'DAN

KAYA GİBİ ÇALIŞMALAR‏

AKKUŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANI AHMET KAYA, BAŞKANLIĞA SEÇİLDİKTEN SONRA ÇEŞİTLİ PROJELERE İMZA ATARAK, AKKUŞ'LU ÇİFÇİLERİMİZİ BİLİNÇLİ VE NE YAPTIĞINI BİLEN, BİRER ÇİFÇİ OLMA YOLUNDA BÜYÜK AŞAMALAR KATETTİRMİŞTİR,

SON OLARAK ZİRAAT MÜHENDİSLERİNDEN OLUŞAN, ÇİFÇİ DANIŞMANLIK HİZMETİNDEN SONRA, AKKUŞ'UN O GÜZEL BEYAZ KURU FASULYESİNE PATENT ALMA GİRİŞİMLERİNDE BÜYÜK BİR AŞAMA KAYDEDİLMİŞTİR. AKKUŞ'UN FASULYESİ PROTEİN BAKIMINDAN, DİĞER KURU FASULYELERE FARKA ATAN AKKUŞ'UN KURU FASULYESİ, MARKA OLMA YOLUNDA DA BÜYÜK AŞAMA KATETMİŞ OLDU.
 
 ORDU VALİ'MİZLE GÖRÜŞEN BAŞKAN AHMET KAYA AKKUŞ'A PAKETLEME TESİSİ KURULMASI TEŞEBBÜSÜNDEN DE VALİ'MİZDEN BÜYÜK DESTEK ALARARAK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRMIŞTIR.
 
 SON OLARAKTA SAYIN VALİ'MİZLE  AKKUŞ'UN KURU FASULYESİNİN, REKOLTESİNİ YÜKSELTMEK VE DAHA FAZLA VERİM ALMA  AMACIYLA,  BOŞA AKAN DERE VE NEHİRLERDEN ,  TARLA VE BAHÇELERİN SULANMASINI SAĞLANMASI İÇİN ÖZEL İDARE YETKİLİLERİNE TALİMAT VERİLMESİNİ SAĞLAYARAK, SULAMA PROJELERİNİN BAŞLATILMASI SAĞLANMIŞTIR.

 
BAŞKAN AHMET KAYA, MUHTARLARDAN GEREKLİ İMZAYI TOPLAYARAK, AKKUŞ'TANDA GEREKLİ DESTEĞİ ALARAK ÇALIŞMALARINA AYRI BİR İVME KAZANDIRMIŞTIR.
 
 AKKUŞ'UN GELİŞİMİNE KİM KATKIDA BULUNURSA ONA YARDIMCI OLMAK AKKUŞ İNTERNET SİTESİNİN OLMAZSA OLMAZIDIR, O KİŞİ VE KURULUŞLARA HABERLERİMİZLE CESARET VERMEK  ONLARI  BAŞ TACI YAPMAK BİZİM BOYNUMUZUN BORCUDUR. İLKESİ HİZMET OLAN, ÇALIŞMAK OLAN, HERKESİN VE HER KURULUŞUN  YANINDAYIZ….

Adem YILDIZ

Kuşçulu Köyü Muhtarı

Akkuş İnternet Sitesi Kuşçulu Köyü Temsilcisi


Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar