25.Şub.2021
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. recep

  Kurultay bildirisi ile ilgili yazını zevkle okudum.İnşallah Akkuşlulara hepimize hayırlı olacak konuların sebeplerinden birisi olsun.
  Siteden öğrendimki yarın (28,08,2008)AKKUŞ.a saplık bakanı gelecekmiş.İşte fırsat Sayın Belediye Başkanımız Lütfü EFİL bey ve Diğer yetkililer AKKUŞ SAĞLIK MESLEK LİSESİ İLE ilgili isteklerini Sayın bakanımıza bizzat iletebilirler.Bende Türkiyede birçok ilçede olan bu liseden AKKUŞ.luları sayın bakanımız mahrum etmez.Yanlışta bilmiyorsam sayın BAKANIMIZ PERŞEMBE.Den Evli.Yani Eniştemiz.Hani acun ılıcalıda Varmısın yokmusunda Haydi Hamdi haydi tam zamanı şimdi diyorlar ya ! Bizde AKKUŞ.lular olarak diyoruzki Haydi ENİŞTE HAYDİ TAM ZAMANI ŞİMDİ diyelim ve sayın Sağlık bakanında sözü alalım.İsterse bu eğitim öğretim yılında açar.Ben biliyorum.
  Sevgili site yöneticileri bu isteğimizi AKKUŞ.luların genel isteği gibi Sağlık Bakanı Yarın AKKUŞ.ta haberinizin hemen altına manşetten geçmenizi arz ederim.Saygılarımla

  Yanıt
 2. Cemil KOCUOĞLU

  sevgili Ramazan bey\’in görüşlerine tamamen katılıyorum. Zaten kedisini yıllardır Akkuş için şiri ilçemiz Akkuş için neler yapılabileceği hususnda çaba harcayan etrafından bilgi toplmamayı, ekip çalışmasını seven son derece çalışkan bir hemşerimiz olarak tanıyor ve bu durumdan da son derece mutluluk duyuyorum.
  Arkadaşımın özellikle vurguladığı Sağlık Meslek Lisesi açılması son derece önem arzetmektedir.Böyle bir okulun açılması halinde Akkuş umuza özellikle ekonomik olarak yıllarca katkı sağlayacaktır.
  Akkuşumuzun yetiştirdiği bürokratlarımızın İlçelerine sahip çıkmasını her zaman bekliyoruz.
  Sayın Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT\’ın Akkuş\’a büro açması ve vatandaşla yakın diyalog kurması fikrini çok önemsiyorum. Hizmet sağlamada zaman açısından da çok büyük katkıda bulunacağına inanıyorum.
  Sayın Ramazan TINGIR\’ın İlçemiz için ikaz edici katılımcı çalışmalarının devam edeceğine inanıyor kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Yanıt
 3. murat

  Sayın Ramazan Beyin dediklerine son derece katılıyorum Ben mesleği gereği Akkuşa ve daha birçok ilçeye giden bir ilaç mümessiliyim. Bilindiği gibi hükümetin son alımları sonunda şuan boşta gezen ne bir sağlık memuru, ne de hemşire kalmıştır. Özel hastaneler eleman bulamadığı için yüksek ücretle hemşire, hasta bakıcı ve sağlık memuru alamktadır. Bunu bizzat bu mesleğin içinde olan bizler bilmekteyiz. Bu nedenle Akkuş gibi büyük bir ilçede bir sağlık meslek lisesi hatta olabilirse Sayın Rektörümüzün onayı ile Sağlık Meslek Yüksek okulu bile açılması Akkuş için çok faydalı olabilir. Saygılarımla İlaç Mümessili Murat…..

  Yanıt
 4. Orhan

  Sayın Ramazan Tınkır beyi tebrik ediyorum Ben siteyi ara ara takip ederim.kurultay için çok reklam yapıldı merak ettiğim için hep bakıyordum.Gördümki güzel katılım olmuş.Katılamayanlarda benim gibi takip ediyor.Ziraat Mühendisi Ramazan TINKIR hemşerimizin yorum yazısını okudum gerçekten çok güzel şeyler yazmış.Okul öğrencilerine kurs
  Sağlık okulu yol hatta tarım konularını bence doğru yazmış.belki sayın hemşerimiz vekilimiz duyar .Mustafa Hamarat bey bu işlere yardım eder.tebrik ederim.Ramazan abi cebinide yazmışsın seni arayacağım Tebrikler
  Sayın vekilimiz AKKUŞA bürosunu açsın

  Yanıt
 5. cengiz

  Akkuş kurultayı ile ilgili yorumlarınızı okudum .Doğruya ne denir.Umarım birileri dikkate alır.Türkiyede akkuş.tan daha küçük ilçelerde sağlık meslek lisesi var.genelde hep bölgenin çocukları okuyor.çıkanda gerek özelde gerek Devlette iş buluyor.Vallahi brava .Ama şimdi sana diyeceklerdir.Kardeşim burada bu çocuklar nasıl yetişecek staj yapacak.ben peşinen söyliyeyim .Yaparlar arkadaşım yaparlar.iyide yetişirler yeterki başlansın .saygılar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ