ad

Yazar hakkında

22 Yorumlar

 1. Altun Kurt

  24.10.2016 Emmoğlu Dursun KURT ani aramızdan ebediyete göç etmiştir. Aile bireylerine sabır ve başsağlığı diliyorum.

  Yanıt
 2. HABİBE

  selam düğencili köyü burdan canımdan çok sevdiğim aileme kucak dolUSU SEVGİLİR VE ONLARI ÇOK SEVİYORUM .

  Yanıt
 3. hatice kuru

  selam yukarı düğencili halkı burdan canımdan çok sevdiğim aileme kucak dolusu sevgiler olsun onları çok seviyorum

  Yanıt
 4. vedatt

  sevdimi yolladım yanınıza iyi bakın

  Yanıt
 5. Altun Kurt

  Sn. Şevki Bey yazınızı din-imanla karıştırmadım. anlatmak istediğim bedeni var eden ruhtur. Ruh olmazsa beden ölü olur. Aynı konudan bahsediyoruz. Benim tepkimde Yukarı Düğencilili senin-benim akrabamız, kardeşimiz, anamız, bababımız ve tanıdığımız-tanımadığımız herkes için bu kullanılan kelimenin ağır olduğunu düşündüm. Ama benim düşüncem dışında bir düşünceyle yazmak istemişsen saygı duyarım.

  Yanıt
 6. Şevki KURU

  Ruhsuz: Cansız, güçsüz, etkisiz, miskin. bu sözlük anlamı ben de bu anlamda kullanmışım.. Ruhsuz kelimesini saygıdeğer abimizin tepkisi üzerine bir daha anlamına baktım.. Din imanla ilgili bir anlam içerdiğini görmedim..

  Yanıt
 7. Altun Kurt

  Sn. ŞEVKİ BEY BU YAZIMI NEDEN BÜYÜK HARFLE YAZDIĞIMI SÖYLEMEM GEREKİRSE YAZILARINI GÖZDEN GEÇİRİRSEN HAKARET İÇERMEKTEDİR. BÜYÜK HARFLE YAZMAK ”TEPKİ GÖSTERMEK” DEMEKTİR. Örnek istersen son yazını gözden geçir. Her insan bu dünyadan göç ederken Yaradana teslim etmesi gereken bir ruhu vardır. HEMDE SİTE EKİBİNDENSİN ve yazacağın yazıları daha çok dikkatli-özenli yazman gerekir.

  Yanıt
 8. Şevki KURU

  Bizim insanımız neden bu kadar ruhsuz anladım gitti.. Büyüklerimiz neyse ama gençler bile pasif enteresan insanlarız vesselam… Herkese selamlar

  Yanıt
 9. Altun Kurt

  Selamlar Yukarı Düğencili Köyü sitesini ziyaret eden yokmu ? En son bir istek ile Ayhan DALGIÇ bey ziyarette bulunmuş fakat isteği kabul edilmemiş görünmekte vede oda herhalde doğal olarak siteye küstü galiba!….
  Lütfen site yönetimi kişileri küstürmeden Güzel Akkuşumuzun güzel insanlarını küstürmekten memleketlerine bağlılığını göstermek amaçlı biraz daha ilgi…..

  Yanıt
 10. ayhan dalgıç

  lütfen çalıştığım yeri istanbul itfaiyesi olarak değiştiriniz

  Yanıt
 11. Selma ASLANTAŞ EKİZ

  Ben SABRİ EKİZ’in kızı Selma ASLANTAŞ (EKİZ). Yukarı Döğenceli köyündeki bütün akrabalarımı selam ve saygılarımı sunuyorum. İstanbul da yaşıyorum. Akrabalarımı tanımak istiyorum.

  Yanıt
 12. Altun KURT

  Emmoğlu Saffet Bende şimdiden sizlerin bayramının kutlu, mutlu geçmesini Allah’tan (cc) niyaz ederim.
  Evimin neşe kaynağı Timur’unda ilk konuşmasını yaparsa kendi selamlarını kendi iletir inşallah…Herkese selamlar.

  Yanıt
 13. saffet kurt

  ıyı ramazanlar altun abı simdiden bayramını kutlar nice bayramlar ha bu arada yengem ve timura selamlar timuru bizim yerımıze ööööööööööööööööpün

  Yanıt
 14. saffet kurt

  SELAMIN ALEKUM ALTUN ABI.BEN SAFFET KURT.YAZDIGIN MESAJI OKUDUM.COK TESEKKUR EDERIM.COK MEMNUN OLDUM TESEKKUR EDERIM BUN U SANA YAZDIGIM AKSAMI KANDIL GECESIYDI.KANDILN MUBAREK OLSUN.BENDEN BENI TANIYAN HERKEZE SLM.

  Yanıt
 15. Altun KURT

  Annemin ve babamın ne kadarda olsa hakkın rahmetine kavuşsada asla unutmadım. Bugün Annem Fatma (İpek), Babam Mevlüt KURT’un mezarlarını yaptırdım ama istanbulda olmama rağmen orada gibi yakından takip ettim. Emeği geçen Amca oğlu Saffet’ ve Annesi Şerife (Şehri) yengeme minnettarım. AĞABEYLERİME, ABLAMA, KARDEŞLERİME DUYURULUR.

  Yanıt
 16. şevki kuru

  bizim köyümüz bu fotograflarla anlatılmayacak kadar güzel bir köy burada yayınladıgınız fotogralar dışında varsa güncel footoları yayınlarsanız diger köylülelerimzz köyümüzün çok güzel bir köy oldugunun farkına varırlarrrr..

  Yanıt
 17. hafız mustafa çubuk

  değerli akkuşlu hemserilerim mesleyim icabı türkiyenin üçte ikisini gezdim ne yalan söyliyeyim bizim memeleketimiz gibi güzel ve verimli memleket bulmak cok zor memeleketimizin değerini bilmiyoruz ve üzülerk ifade edeyim ki halk olarak tembelliğe alışmışız bizim köylerimizin her birinde ne istesen zirai anlamda diyorum oluyor ama biz hamallık etmeye alışmışız ne olur memeleketimize dönelim ve memeleketimizi kalkındıralım bizi hem insan olarak calışkanız hemde memmleketimiz verimli elhamdülillah biraz gayret edresek olmayacak hic bir şey olmaz hepinizi canı gönülden selamlıyor bir akkuşlu olarak hepinizle gurur duyuyorum 05364597065

  Yanıt
 18. ebru

  bütün akkuşlulara slm hepinizi çok seviyorum bütün kööylülerimin büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden

  Yanıt
 19. ebru ekiz

  ben ali ekizin abisinin torunuyum bir dahaki muhtarlık seçiminde amcam ali ekiz’e oylarınızı verin

  arz ediyorum

  Yanıt
 20. duran

  slm hemserilerim ben kadir oglu duran köyümüz değişilmez bir yer kıymetini bilelim

  Yanıt
 21. Altun KURT

  Köyüme fazla gidemesemde özlediğim bir yer olduğu kesindir. Tanıyan tanımayan herkese selamlar.

  Yanıt
 22. ilyas ceylan genc

  GURBETIN EN UZAK KÖSELERINDEN HERKESE KUCAK DOLUSU SAYGI VE SEVGILERIMI GÖNDERIYORUM
  BENI BELKI TANIMAYAN OLABILIR YANI COGUNLUK TAIMAZ
  AMA BEN HERKESI TAIYOR VE HATIERLIYORUM
  1989 yilinda ayrildim ordan
  TOPAL KARDIRIN HAMDISININ TORUNUYUM
  RAHMETLI FATMANIN IKINCI OGLUYUM BAKTIMDA KÖYÜMDE COK SEYLER DEGISMIS DAI COCUKLARIMDA MESAJ GÖNDERMIS ONLARADA AYRI SLM
  AYRICA –ERSIN BEYE VE AILESINE SLM LARIMI SUNUYORUM
  YAYLA ZAMANI YAKLASIYOR ÖRENCIK TEN YESIL KÖYDEN GELEN HERKESE SLM AYRICA COK ÖZEL BIR INSAN VAR ORADA YILMAZ GÜNEY YAYLADAISEN SEVGILER SANA ayrica gülsade sanada ailende slm lar kardesim –ECEVIT–

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ