27 Kasım 2022 Paz

YOL VE KÖPRÜ YAPAN FİRMALARIN BAZILARI GEÇİCİ SERVİS YOLU NEDEN AÇMIYORSUNUZ

Akkuş İnternet Sitesi Aracı, Geçici servis yolu bozuk olduğu için yollarda kalıyor

bozukyol.jpg
YOL VE KÖPRÜ İHALESİ KAZANAN FİRMALARIN BAZILARI, ÇALIŞMA YAPTIĞINIZ YOLDA GEÇİCİ SERVİS YOLU NEDEN YAPMIYORSUNUZ. BU YOLDAN VE KÖPRÜDEN HASTALAR, YOLCULAR VE CENAZELERİN GECEĞİNİ NEDEN HESABA KATMIYORSUNUZ.

Yollardan köprülerden geçerken vatandaş korkmayacak. Çalışmalar var. Tamam teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesten Allah Razı Olsun. Ama kardeşim sen keyfinden malzeme koyarak yolu kapatamassın? Aldığın ihale gereği gecici servis yolu açmak zorundasın. Açtığın servis yolunu devamlı hizmette tutmak zorundasın. Çünkü o yoldan vatandaş gececek. Çünkü o yoldan hasta geçecek, çünkü o yoldan cenaze geçecek. Lütfen Firmalar ve Firma çalışanları biraz daha duyarlı olalım.

bozukyol1.jpg

İnanıyoruz ki çok yakında bu firmalar bu eksiklikleri giderecektir. Bu nedenle şimdilik çekilen resimlerin yerleri ve bilgiler bizde saklı kalmaktadır.

Akkuş İnternet Sitesi, Akkuş Beldelerini ve köylerini dolaşacak, çalışanları resimleyip motive edecek ve teşekkür edecek, Akkuş internet sitesinde güzel çalışmaları yayınlayacak. Diğer taraftan vatandaşlarımızı zorda bırakacak bir aksilik gördüğü zaman ise resimleyip, eksik yapılıyor diye, yanlış yapılıyor diye halka anlatacak.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar