27 Kasım 2022 Paz

Yibo’da Düzenlenen Kitap Yardımı Törenine, Kaymakamımız Murat SARI ve İl Encümeni de Katıldı

Kaymakamımız Murat SARI tarafından Anadolu Lisesi Müdürü Cemil ZENGİN’e yaptıkları kitap bağışından dolayı plaket verildi.

İMKB YİBO – ORDU ANADOLU LİSESİ KARDEŞ OKUL

Ordu Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından düzenlenen kampanya sonucu toplanan kitaplar (MEB tavsiyeli 1200 adet kitap) 15.04.2008 Salı günü yapılan törenle İMKB YİBO Kütüphanesine teslim edildi.

Kampanya sonucu toplanan kitaplar İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yılmaz UZUN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezai AKARSU ve Ordu Anadolu Lisesi Müdürü Cemil ZENGİN tarafından getirilerek; yapılan sade bir törenle İMKB YİBO Müdürlüğüne teslim edildi.

Törene İlçemiz Kaymakamı Sayın Murat SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin KOCAKOÇ, İMKB YİBO idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileri katıldılar. Tören esnasında konuşma yapan Ordu Anadolu Lisesi Müdürü Cemil ZENGİN: “Ordu Anadolu Lisesi olarak Akkuş İMKB YİBO’yu kardeş okul olarak kabul ediyoruz. Burada okuyan öğrencilerimizi önümüzdeki yıllarda kendi okulumuzda öğrenci olarak bekliyoruz. Ordu Anadolu Lisesi öğrencilerimizin sizlere kucak dolusu sevgi ve selamlarını getirdim. Mayıs ayı içerisinde de öğrencilerimizle birlikte tekrar sizleri ziyarete geleceğiz dedi.’ Kaymakamımız Murat SARI tarafından Anadolu Lisesi Müdürü Cemil ZENGİN’e yaptığı bu çalışmadan dolayı plaket verildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın YILMAZ UZUN Kaymakamımız Sayın Murat SARI ile birlikte İMKB YİBO Öğretmenleri ile bir araya gelerek sohbet ettiler. Öğretmenlerimizin sorunlarını dinlediler.

Ordu Anadolu Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerine yaptığı bu çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz.

Related Articles

1 Yorum

  1. Yapılan Kitap bağışı, Orta Anadolu Lisesi Müdürünün Akkuş’a gelmesi ve yıbo’yu ziyaretetmesi, Ordu Milli Eğitim Müdürünün Eğitime verdiği önem ve ilçemizde gelerek bu yardımlara öncü olması, Zaten Akkuş Milli Eğitim Müdürlüğün çalışmaları her türlü takdirin üstündedir. Kaymakamımız Öğle tahmin ediyoruz ki aynen bizim gibi düşünüyor ve birinci önceliği eğitim. Akkuş İlçesinde Eğitim denince hep Kaymakamımız orada, Ordu İl Encümenimiz Mehmet DUMAN, iki görevi aynı anda yaptı. İli Temsilen Akkuş İlçesinde idi, Akkuşlu olmanın gurur ile Akkuş Yibo’da idi, Akkuş Yibo Müdürü ve Eğiticileri ile tüm personeli o kadar çok gayretliler ki, hep hep hep iyi haberler yapmak zorunda kalıyoruz. Aksi yönde bir haber daha çıkmadı bizlere, iyiki de çıkmıyor. Resimler o kadar çok şeyler anlatıyor. Diyecek fazla bir şey yok. Herkese ama herkese çok teşekkür ediyoruz. Devletin, Milli Eğitimin Akkuş İlçesinde olması bizlere gurur verir. Herkesi tebrik ediyoruz. Gün birlik ve beraberlik günü, bizlere bu güzel duyguları gösterdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Tebrikler, Tebrikler, Tebrikler İhsan ÇAM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
15AboneAbone Ol

Çok Okunanlar