29.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

8 Yorumlar

 1. Metin KOCAKOC

  Hocam sizi ve ekibinizi canı gönülden tebrik eder bu başarılara daha yenilerinizi eklemenizi bekliyoruz.Allah yolunuzu açık bileğinizi bükülmez aklınızıda çevik eylesin.

  Yanıt
 2. arda nihat

  Değerli mesai arkadaşım Gürkan bey; branşında işinin ehli olduğunu birkez daha ispatladın. Seninle ve öğrencilerimizle gurur duyuyorum. Başarılarının artarak devamını diliyorum. Yolun açık olsun.

  Yanıt
 3. Serhat Rıza GÖRGÜLÜ

  Başarılarından dolayı Gürkan Hocamı tebrik ederim.İlçemizin adının duyulmasında ve zihinlerde pekişmesinde katkıda bulunduğu içinde kendisine teşekkür ederim.

  Yanıt
 4. ÖZDAL BULUT

  Gürkan Hocam,başarılarının devamını diliyorum.Bu başarılar bizleri şaşırtmıyor.okul olarak alıştırdın bizleri.Artık Ordu’yu aşmanın zamanı geldi.K.Maraş’ta başarılar…..

  Yanıt
 5. fatih TINKIR

  TÜM KARDEŞLERİMİ SPORTİF ALANDAKİ BU BAŞARILARINDAN DOLAYI İÇTENLİKLE KUTLUYORUM. UMARIM AYNI BAŞARIYI TÜM HAYATLARI BOYUNCA HER KULVARDA YAKALAMAYI ALLAH NASİP EDER.
  FATİH TINKIR
  ZİRAAT MÜHENDİSİ

  Yanıt
 6. Ramazan TINKIR

  Sevgili öğretmenimizi,takımdaki sevgili kardeşlerimizi,onların ailelerini ve onlara bu imkanı sağlayan bütün kadroyu kutluyorum.
  Genç kardeşlerimizin gerek sporda gerekse eğitim hayatlarında yolları hep açık olsun.ALLAH Yardımcıları olsun.

  Yanıt
 7. uğur güngör

  gürkan hocam gerçekten çok iyi bir takım çıkartarak akkuşu gururlandırdığınız için teşekkürler

  Yanıt
 8. Akkuş İnternet Sitesi İhsan Ç

  Öğretmen Gürkan YAVUZ’ hocamızı tebrik ediyorum. Akkuş ve Ordu Tarihine geçtiniz. Yibo Tarihine geçtiniz. Hocamızın yetiştirdiği Şampiyon Öğrencilerimizi, İl birincisi, il ikincisi ve diğer dereceye giren ve giremeyen güreşlere katılan tüm öğrencilerimizi güreşçilerimizi kutluyorum. Herkes siyassetti, ekonomik krizdi derken sizler canla başla harikalar meydana getirdiniz. Sizi kutluyorum. Defalarca alınlarınızdan öpüyorum. Haberi yaparken sevinç gözyaşlarımıza hakim olamadık. Akkuş Yibo Okul Müdürü Salih Hocam, Ne kadar sevinseniz azdır. Ankara’da Yibo’ya verilen Minibüsü almak için geldiğinizde sizi tanıdım. Canla başla çalışmanızı yıllarca izliyorum. Sedayi hocam ile sizin jest yapıp okula verilen minibüsü ilk kullanma kontağa çevirme mutluluğunu ve gururunu bana verdiğiniz gün çok sevinmiştim. İşte o davranışlar beni motive etti. Sitemiz ekibini motive etti. Aynı heycanı devam ettirerek, yüreğiniz ile yaptığınız çalışmalardan dolayı sizleri kutluyorum. Tüm Yibo Öğretmen ve İdarecilerini kutluyorum. Okulda okuyan tüm öğrencileri kutluyorum. Sevgili Öğrenciler, Sizler bu çok değerli müdür ve öğretmenler ile yan yana olmanız büyük şans. Ne olur lütfen bu fırsatı iyi değerlendirin. Aradan yıllar geçtikten sonra bu şampiyon resimlerinize gururla bakarsınız. Akkuş İnternet Sitesi olarak sevgiyle sağlıkla kalın. Allah yar ve yardımcınız olsun.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ