17 Haziran 2024 Pts

Yibo Güreş Takımı Kaymakamımızı ve Belediye Başkanımızı Ziyaret Ettiler

Grekoromen stilde il birincisi, serbest stilde il ikincisi olan İMKB YİBO Güreş takımını Kaymakamımız Sayın Murat SARI ve Belediye Başkanımız Sayın Lütfi EFİL makamlarında kabul ettiler.

İMKB YİBO GÜREŞ TAKIMINI

KAYMAKAMIMIZ VE BELEDİYE BAŞKANIMIZ

MAKAMLARINDA KABUL ETTİLER

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 25-26 Şubat 2008 tarihlerinde organize edilen İlköğretim Okulları arası güreş müsabakalarında takım halinde; grekoromen stilde il birincisi, serbest stilde il ikincisi olan İMKB YİBO Güreş takımını Kaymakamımız Sayın Murat SARI ve Belediye Başkanımız Sayın Lütfi EFİL makamlarında kabul ettiler.  Ziyaret esnasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin KOCAKOÇ, İMKB YİBO Müdürü Salih ÖZTÜRK ve Öğretmen Gürkan YAVUZ öğrencilerimize eşlik ettiler.

        Kaymakamımız Sayın Murat SARI öğrencileri kabulünde; kazandıkları başarıdan dolayı teşekkür ederek ilçemize böyle bir başarı kazandırdıklarından dolayı gururlandıklarını ve öğrencilerimizin tamamını ödüllendireceğini söyledi.

        Belediye Başkanımız sayın Lütfi EFİL de; öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutlayıp teşekkür etti. Tüm öğrencilerimize birer “NUTUK” adlı eseri hediye etti. Eğer içlerinden bir Türkiye Şampiyonu çıkarsa bir daire vereceğini söyledi.

        Güreşçilerimiz daha sonra kendilerine sponsor olan Gül Ticaret (Nihat GÜL)’ü ziyaret ettiler. Yardımlarından dolayı teşekkür ettiler.

        Güreşçilerimize başarılarının devamını diler; emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar