2 Nisan 2023 Paz

Yerel Yönetimler Danışmanımız Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ

Yerel Yönetimler ile ilgili sitemizin danışmanı Kızılelma Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, Akkuş İnternet Sitesi Ailesine Hoş Geldiniz

YEREL YÖNETİMLER DANIŞMANIMIZ

Belediye Başkanımız İsa DEMİRCİ, Beldesine Okul Yaptırdığı için, Milli Eğitim Bakanı  Hüseyin ÇELİK Tarafından Bizzat Takdirname ile Ödüllendirilmişti.

İsa  DEMİRCİ

Ordu İli Akkuş İlçesi

Kızılelma Beldesi

Belde Belediye Başkanı

            1971 Yılında Akkuş İlçesine bağlı Kızılelma Köyünde doğdu. İlkokulu doğum yeri olan Kızılelma Köyü Merkez İlkokulunda okudu. Orta Okulu Akkuş Lisesi Orta bölümünde bitiren İsa DEMİRCİ lise eğitimini Ankara Anafartalar Lisesinde tamamladı.
         Öğrencilik yılların ardından kardeşleriyle beraber Ankara’da esnaflık yapmaya başladı.1997 yılında vatani görevini tamamlayan Demirci, askerlik dönüşü Ankara da yeniden ticaret hayatına başladı.
İsa DEMİRCİ çevresinin isteği üzerine ticareti bırakarak 18 Nisan 1999 tarihinde yapılan seçimlerde Doğru Yol Partisinden KIZILELMA (Yenikonak) Belediye Başkanlığına aday oldu ve KIZILELMA (Yenikonak)’ nın ilk kurucu Belediye Başkanı seçildi
         28 Mart 2004 tarihinde yapılan Yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisinden KIZILELMA (Yenikonak) Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katılan İsa DEMİRCİ 2. dönem belediye başkanlığına seçildi.

          Orta derecede Fransızca bilen İsa DEMİRCİ; futbol oynamayı, doğa yürüyüşünü, okumayı ve araştırmayı hobileri arasında göstermekte olup, belediye başkanlığı hizmetini ayrı bir hobi olarak kabul eden İsa DEMİRCİ halen bu görevini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. 01.11.1992 yılında Emine hanımla evlenen Demircinin bu evlilikten Ayşe Nazlıgül isminde bir çocukları var.

Related Articles

4 YORUMLAR

  1. sevgili isa başkan yeni görevin hayırlı olsun.yerel yöneticilerin sıkıntılırarını da artık dile getirirsin bol bol.başarılı olacağına eminim. murat şimşek.

  2. Sayın İsa Demirci Belediye başkanlığında olduğu gibi yerel yönetim danışmanlığını da hakkıyla yapacaktır.Ben buna eminim kendisini tebrik ediyor,başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar