16 Haziran 2024 Paz

Yeni İlçe Başkanı Neler Yapacak? Akkuş HAS PARTİ İlçe Başkanı Seyfullah GÜL, Sizin Başkanlığınızda Neler Değişecek?

İlçedeki Diğer Siyasi Parti İlçe Başkanlarından Farkın Ne Olacak?

Yeni İlçe Başkanı Neler Yapacak?

Akkuş HAS PARTİ İlçe Başkanı

Seyfullah GÜL

Sizin Başkanlığınızda Neler Değişecek? 

Ünyeli Hemşehrimizin Prof. Doktor Numan KURTULMUŞ'un Genel Başkanı Olduğu Has Parti Halkın Sesi Partisi Akkuş İlçe Teşkilatında Değişiklik oldu. Akkuş İnternet Sitelerini takip edenlerin de yakından tanıdığı Seyfullah GÜL kardeşimiz Has Parti Akkuş İlçe Başkanı Seçildi. Öncelikle Seyfullah GÜL kardeşimize ve ekibine başarılar diliyoruz. Çalışmalarında üstün başarılar diliyoruz. Akkuş ve Akkuşlular adına üstün çaba ve başarı bekliyoruz.

Siyaset işi farklı bir konudur. İlçe Başkanı, İl Başkanı ve Milletvekili gibi mevkilere gelmek öyle rastgele bir iş değildir. Bu makamlara gelen kişilerin idaelleri olmalı, çözüm bekleyen sorunları çözme planları olmalıdır. Daha yüzlerce konu sayılabilir. Elbette Seyfullah beyin de onlarca idalleri ve ilçenin çözüm bekleyen sorunlarını çözmek için a, b, c, d, gibi planları ve çalışmaları vardır.

Öncelikle bu planların ve çalışmaların neler olduğunu kendisinden öğrenirsek çok sevineceğiz. Seyfullah bey bu konuda sitemize bir açıklama gönderirse hemen haber yapacağımızı belirtmek istiyorum.

Haberin başlığında da dile getirdiğim gibi şimdi tekrar soruyorum Seyfullah Beye; Şu anda ilçede mevcut bulunan siyasi parti ilçe başkanlarından kendini hizmet ve sorunları çözme bağlamında soruyorum. Mevcutlardan farkın ne olacak? Yada onlar nasıl yaparsa bende aynen devam ederim mi  diyorsun? Yada Akkuş'ta fark olmaz mı diyeceksin?

Ben kişileri fazla yormadan konuyu açmayı seven kişiyim. Benim şahsi gözlemlerime göre Akkuş İlçesinde mevcut bulunan siyasi parti ilçe teşkilatları ilçenin en büyük 3 sorununa bana göre gereği kadar dikkat çekemedi. Bana göre bu sorunların çözümü içinde çok üstün çaba gösterdiklerini kimse söyleyemez. Yada ben görmedim ve duymadım. Yada bu kişiler çalıştıklarını çaba harcadıklarını bizlere duyuramadılar.

1. Siz Has Parti İlçe Teşkilatı olarak, 3 Senedir açılmayan Akkuş Meslek Yüksekokulunun binası önünde bir basın açıklaması yaparak ve muhalefet partilerden biri olarak bu okulun 3 senedir neden açılmadığını ve ÖSYM kitapçığında neden adının yer almadığını soracakmısınız? Okul açılana kadar sık sık bu okulun önünde sık aralıklarla basın açıklaması yaparak dikkatleri bu okula çekmeyi başarmayı düşünüyormusunuz?

2. Ünye-Akkuş-Niksar yolunun halen daha neden bölünmüş yol olarak başlamadığını bu yol üzerinde toplantı yaparak bir basın açıklaması ile dile getirecekmisiniz? Bu yol üzerinde sık sık basın açıklaması yaparak dikkatleri bu yola çekebilecekmisiniz.?

3. Özellikle Grup Köy Yollarının ve Asfalt yolu olmayan belde belediye yollarının asfaltlı yol olarak yapılması için sık sık bu grup köy ve belde belediye yollarında basın açıklaması yaparak dikkatleri bu yollara çekebilecekmisiniz?

İşte diğer ilçe teşkilatları bana göre 3 konuya gereği kadar dikkat çekemediler. Siz diyormusunuz ki, partimizin ve ilçe teşkilatımızın diğerlerinden farkı var. Biz gereken dikkatleri çekeriz diyebiliyormusunuz?

Açıklıkla ifade edeyim ki; Sizin ve teşkilatınızın gündeminde bu konular yok ise başarı bana göre zor.

İlerleyen günlerde sorunları çözümleri noktasında görüşlerimi yazmaya devam edeceğim.

Sayın Seyfullah bey devam etmemi istermisiniz yoksa bana hitaben bir durunda sorduğunuz soruların cevabını vereyim ondan sonra diğerlerine geçin mi diyorsun?

Bu konularda sitemize cevap hakkını kullanmak üzere görüşlerinizi ve cevabınızı gönderirseniz hemen haber yapılacaktır. Ayrıca Akkuş ilçesinde yapılacak her basın açıklaması haber yapılacaktır.

 

Related Articles

1 Yorum

  1. Ben Seyfullah abimi çocukluğumdan beri tanırım. En az benim kadar onu yakından tanıyanlarda bilirler ki o yaptığı her işinde samimidir. Ben siyasi çalışmalarında da onun samimiyetinden ödün vermeden gayret göstereceğini biliyorum. Umarım ekibinde yer alan kişiler de onun gibi samimi olurlar. Diğer yandan Akkuş’ un sorunları büyükmüş gibi görünsede çözümü kolay olan sorunlardır. Fakat gözden kaçırmamamız gereken husus sorunların çözümünde bütün Akkuş luların birlik olması gerektiğidir. Sorunların çözümünü siyasi partilere bırakırsak eksik kalır. Bence Akkuş’ ta hiçbir siyasi parti güçlü değil, dolayısı ile sorunları siyasi kişilerin omuzlarına yıkmadan çözümde birlikte hareket etmek kafi olacaktır. Seyfullah abime ve ekibine başarılar diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar