21 Temmuz 2024 Paz

Yeni Ambulans Akkuş’a Geliyor. “Sözümüzü Tuttuk”

Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU, Sitemize yaptığı açıklamada, yeni Ambulans’ın Akkuş Devlet Hastanemize Teslim Edilmek Üzere Yola çıktığını duyurdu.

AKKUŞ DEVLET HASTANESİNE YENİ AMBULANS GELİYOR

27.02.2008 Tarihinde, Sitemizde Yaptığımız Haberde 4×4 Arazi koşullarına uygun yeni bir Ambulans’ın Akkuş Ak Parti İlçe Teşkilarının ve Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT’ın gayretli çalışmaları ile Akkuş Devlet Hastanesine Gönderileceğini duyurmuştuk.

Bu gün İlçe Başkanımızın Sitemize yaptığı açıklama ile, söz konusun Ambulans’ın İlçemiz Hastanesine teslim edilmek üzere Akkuş’a doğru yola çıktığını söyledi.

TEŞEKKÜR EDİYORUZ SAYIN VEKİLİM

Başkan KAŞIKÇIOĞLU, " Ambulans haberinin ilçemiz sitesinde haber yapılması ile bazı kişilerin, bunun mümkün olmayacağını ve bizlerin reklam yaptığını dile getirmişlerdi. Saygı değer halkımız bizleri iyi bilirler ki, İlçe teşkilatı olarak bun güne kadar hangi sözü vermişsek yerine getirdik. Yapamayacağımız hiç bir sözü sarf etmedik. Milletvekillerimizin de destekleri ile ilçemize hizmetler gelmeye devam edecek. Başta sayın Vekilim HAMARAT olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Biz inanıyoruz ki insanlarımız ve Akkuş en güzel hizmetlere layıktır. Bu bilinç ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok yakında köydes ve beldes çalışmaları başlayacak geçen senelerde olduğu gibi Akkuş ve köyleri şantiya haline dönüşecektir. Desteklerinizi her zaman olduğu gibi bekliyoruz. Hizmetlerin yapılmasında lütfen kamu görevlilerine yardımcı olun.  Yeni Ambulans İlçemize ve Hastanemize hayırlı olsun." diyerek sözlerini tamamladı.

27-02-2008 Tarihli Haberimiz

AKKUŞ DEVLET HASTANESİNE 4X4 YENİ AMBULANS

Ak Parti Akkuş İlçe Başkanı İzzet KAŞIKÇIOĞLU, Sitemize yaptığı açıklamada;

KAŞIKÇIOĞLU, "Uzun süredir hastanemize Ambulans talebimiz vardı. Vekillerimize bu isteğimizi sık sık dile getiriyorduk. Nihayet, Milletvekilimiz Mustafa HAMARAT’ın gayretleri ile hastanemize 4×4 Ambulans verildiğini ve çok yakında İlçemiz Hastanesine geleceğini öğrendik. Gelecek olan Ambulans 4×4 özelliği olduğu için arazide de yol alabiliyor. Zor koşullarda da hizmet yapabiliyor. Bu müjdeli haberi Akkuşlular ile paylaşmayı ve çalışmalarımızın devamının geleceğini belirtmek istiyorum. Desteklerini esirgemeyen sayın Mustafa HAMARAT’a da çok teşekkür ediyorum" dedi.

Site Yönetimi: Sevindirici bir haber, gerçekten de bu tür ambulans’a Akkuş İlçesinde ihtiyaç vardı. Bu tür hizmetlerin bir çok alanlarda da devam etmesini arzu etmekteyiz. İlimiz Vekillerinin İlçemizin ihtiyaçlarının giderilmesinde aceleci olmasını istemekteyiz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.

Related Articles

1 Yorum

  1. İlçemize yeni ambulans gelecek olması bizi sevindirdi. Gerçekten böyle bir ambulansa ihtiyacımız vardı. Demekki isteyince oluyormuş. Biz istemesini bilemiyoruz. Eğer biz istemesini bilsek daha nice şeyleri elde edebiliriz. Aynı azim ve kararlılığı 8 köyü ilgilendiren konulardada gösterirsek daha güzel olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletirim.
    CEYHANLI KÖYÜ MUHABİRİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
19AboneAbone Ol

Çok Okunanlar