7 Şubat 2023 Sal

Yeni Akkuş Belediye Başkanı Ergüder EFİL ile Sitemiz Ankara Muhabiri Görüştü, EFİL’in Akkuşlulara Mesajı

Yeni Başkan Ergüder EFİL, Akkuşlulara Seslendi.

Ergüder EFİL, 3. Akkuş Kurultayına Katılmıştı

YENİ AKKUŞ BELEDİYE BAŞKANI

ERGÜDER EFİL İLE SİTEMİZ ANKARA MUHABİRİ ŞEFİK CÜREBAL GÖRÜŞTÜ

BAŞKAN EFİL, AKKUŞLULARA SESLENDİ

Seçim sonuçları belli olduktan sonra gece saat 01.00 sıralarında Ankara muhabirimiz Şefik CÜREBAL ile telefon görüşmesi yapan Akkuş İlçemizin yeni belediye Başkanı Ergüder EFİL sonuçtan duyduğu memnuniyeti bildirerek İlçe Halkına teşekkür ettiğini, sorumluluğunun farkında olduğunu belirtti ve bundan sonrasının özetini elimizi taşın altına koyduk ifadeleri ile özetledi.
 
Yeni Başkan Ergüder EFİL; Seçim süreci ve seçim sürecinde olanlar geri de kaldı, Akkuş’un Belediye Başkanı olacağını, herkesi kucaklayarak hiç ayrım yapmadan herkese hizmeti benimseyeceğini vurguladı. Ayrıca; Akkuş dışında görev yapan ya da bulunan Akkuş’lu hemşehrilerimin düzenledikleri toplantılara önemli bir programım olmadığı takdirde katılmayı önemli bir görev bileceğini belirtti.
 
 
 
 
  
Sitemiz Ankara Muhabiri
Şefik CÜREBAL
 
 
 

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. olmalıydı artık diyorum çünkü benim şahsi düşüncem çok önceden olmalıydı eskiden denedigi milletvekili olmadıgı yer onun yeriydi oraya yakışacaktı olsun bunada şükür iktidarda olmayan bir partide hizmetin ne kadar zor oldugunu herkes bilir ama elgüder abinin karizması vizyonu bunu kaldıracak tek mualefet kendisini candan kutluyor yeni görevinde başarılar diliyor babası gibi elgüder efil adını ölümsüzleştireceginden şüpem olmadıgı gibide eminim sevgilerimle selamlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar