7 Aralık 2023 Per

Tek Tip Askerlik Konusunda, Ya bunu hiç konuşmayacaksınız, ya da konuştuğunuzda gereğini derhal yapacaksınız.

Meclis Başkanımızın Bu Yerinde Çıkışını Taktirle Karşılıyoruz.

 

 

TEK TİP ASKERLİK DERHAL YAPILMALI!

 

Mehmet Ali Şahin, Tek Tip Askerlik ile ilgili söylentilerin uzun dönem askerlik yapan Mehmetçik'te beklenti ve heyecan oluşturduğunu söyledi.

 

Askerliğin kısaltılması ve tek tip haline getirilmesi konusunun çok önemli olduğunu vurgulayan Şahin, "Ya bunu hiç konuşmayacaksınız, ya da konuştuğunuzda gereğini derhal yapacaksınız." dedi.

 

Gazetecilerin, 'Tek tip askerlik' konusundaki sorusu üzerine Şahin, henüz Meclis Başkanlığı'na bu yönde bir teklif gelmediğini ancak çalışmaları anlayış ve saygıyla karşıladığını belirtti. Kamuoyunda yer alan tartışmaların şu anda silah altında bulunan özellikle uzun dönem askerlerde büyük bir beklenti ve heyecan oluşturduğunu aktaran Şahin, çalışmaların biran önce nihayete kavuşturulması gerektiğini belirtti. Şahin şöyle konuştu: "Bu konu, tıpkı bu cezaevlerindeki hükümlülerle ilgili af gibi askerliğin kısaltılması da çok önemli bir cümledir. Ya bunu hiç konuşmayacaksınız. Ya da konuştuğunuz da gereğini derhal yapacaksınız." şeklinde konuştu.

 

SİTE YÖNETİMİ: İşte bu, zaman icraat zamanı, zaman vakit geçirme zamanı ve gereğinden fazla konuşarak gündemi germe zamanı değil. Bu cesaretli ve anında icraat yapmanın gerekliliğini en iyi şekilde dile getiren Meclis Başkanımızı, Akkuş İnternet Sitesi olarak, Eylül Ayının en başarılı Milletvekili ve Meclis Başkanı olarak seçtik. Bir sonraki ayda ve devam eden aylarda ülke gündemini en iyi şekilde yorumlayan ve anında hizmet ile seri davranış ve konuşma içinde olan vekillerimizi ayın vekili olarak seçeceğiz.

Related Articles

1 Yorum

  1. sayın meclis başkanımızın bu sözlerini onaylamamak mümkünmü çünkü askerde terhis bekleyenlere bir sinyal gittimi umutlar yeşerir bizde askerde terhis olacağımız günü beklerken zamanın geçmediğini biliriz hele birde askerlik kısalıyor dedikoduda olsa herkes inanır yada olmasını istediği gibi yorum yapardı. askerlerimize bukadar yetkili ağızlardan açıklamalar oldukdan sonra bunun geri dönüşü yoktur ama biran evvel yürülüğe girmesi gerekir uzatmak insan piskolojisini bozar buanlamda sayın meclis başkanımızı takdir ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar