2 Nisan 2023 Paz

Vekilimiz Mustafa HAMARAT’ın Kutlu Doğum Haftası Kutlama Mesajı

Bir fazilet güneşi ve hidayet meşalesi olan Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) doğumu Allah’ın bütün insanlara rahmetinin bir ifadesidir.

KUTLU DOĞUM HAFTASI BASIN AÇIKLAMASI

Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT Kutlu Doğum Haftası Münasebetiyle bir açıklama yaptı. HAMARAT Yaptığı açıklamasında, Kutlu bir gecenin sabahında, güneşin ufuktan doğmasından önce insanlığın hayat ufkunda bir nur doğduğunu. Bu nurla insanlık için yepyeni bir gün doğmuş olduğunu, aydınlık bir devirin açıldığını, Cehalet ve sapık inançlarla kararan ruhların, bu doğuşla birlikte aydınlığa kavuştuğunu belirterek,


"Bir fazilet güneşi ve hidayet meşalesi olan Peygamber Efendimiz’in (S.A.V.) doğumu Allah’ın bütün insanlara rahmetinin bir ifadesidir. İki cihanın güneşi ve âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz’i (S.A.V) anmanın asıl gayesi, O’nun cihanşümul olan nübüvvet ve risaletini, yüksek ahlakını anlamak ve sünnetine uyma azmini tazelemektir" dedi. Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT, Kutlu Doğum’un aziz milletimize ve bütün İslam Âlemine mübarek olmasını dileyerek, akan kan ve gözyaşlarının dinmesine vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum diyerek sözlerini noktaladı.

Av. Mustafa HAMARAT
Ordu Milletvekili

Adalet Komisyonu Üyesi

Related Articles

1 Yorum

  1. Peygamaber Efendimizin doğduğu hafta olan Kutlu Doğum Haftasını bu vesile ile anarak tüm İslam alemine hayırlar getirmesi temennisiyle… Kutlu Haftamız kutlu olsun..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar