24 Mart 2023 Cum

Vekilimiz HAMARAT – Ak Parti Akkuş İlçe Teşkilatı, Yüksek Okulun Arsa Tahsisi Konusunda Girişimlerde

Vekilimiz Hamarat ve Akkuş Parti Teşkilatı, Akkuş Meslek Yüksek Okulunun Arsa Tahsisi Konusundaki İşlemlerini yakın takibe aldılar

Sample Image

Aylardır sürüncemede kalan ve Bütün Akkuşluların hasretle beklediği

Akkuş Meslek Yüksek okulu ile ilgili çalışmalar nihayet hızlandı. 

Sitemiz Köşe Yazarı Ramazan TINKIR’ın Haberi

Konu ile ilgili bürokratik işlemleri elden takip etme kararı alan AK PARTİ AKKUŞ İLÇE Teşkilatı Başkanı İzzet Kaşıkcıoğlu, yanına Yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat başkan Yardımcıları Emekli Ziraat Mühendisi ve seçim işleri Başkanı Ramazan TINKIR  ve İlçe baş.yrd.Muammer Çam’da alarak bugün Vilayete gitti

Konunun nerde tıkandığını öğrenen AK Parti İlçe Teşkilatı, sorunu kaldığı yerden itibaren çözmek üzere kolları sıvadı

Sample Image

Aldığımız duyumlara göre de, Sayın Vekilimiz Mustafa Hamarat,  bu konuda teşkilata işleri elden takip edin, hızlandırın, tıkandığı yerde bana bilgi verin, diyerek talimat verdiği bilgisine ulaşıldı.

Bu konu için elele gayret gösteren başta Sayın Vekilimiz Mustafa Hamarat beye ve AK Parti İlçe Bakanı ve Başkan Vekilleri Ziraat Mühendisi Ramazan TINKIR Beye ve Muammer ÇAM Beye site ekibi olarak ve AKKUŞ’lular adına teşekkür ediyoruz.

İlçe başkanımız İzzet KAŞIKCIOĞLU ve Yönetim kurulu üyeleri ve Başkan yardımcıları Sayın Ramazan TINKIR ve Muammer Çam, Sayın Vali Vekilimiz M. Mustafa İMAMOĞLU ve İl Halkla ilişkiler Müdürü Sayın Vedat ÖZ Beye sitemiz aracılığı ile AKKUŞ.lular adına teşekkür ettiler.

Sample Image

Valilik Özel kalem Müdürlüğü görevinde bulunan, İL Basın ve Halkla ilişkiler Müdürü Sayın Vedat ÖZ’e yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ayrıca, İlçe Teşkilatı Başkan ve Üyeleri Vali vekilimiz Sayın M. Mustafa İMAMOĞLU’nu da ziyaret ederek, ilçenin genel sorunları hakkında sohbet ettiler.

Sitemiz köşe yazarı Emekli Ziraat Mühendisi Ramazan TINKIR Ağabeyimizde 14 Kasımda AK PARTİ İLÇE Kongresinde görev aldıktan sonra bürokrasideki tecrübesini hemşerileri için kullanmaya başladı. Kendisini bu konudaki katkıları için bir kez daha kutluyoruz. Site ekibi olarak başarılar diliyoruz.

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. SAYĞIDEĞER SİTE SAKİNLERİ VE AKKUŞ HALKI SİZLER BİZE 14KASIM 2008 TARİHİNDE BİR AĞIR GÖREV VERDİNİZ ALDIĞIMIZ GÖREVİN BİLİNCİ İLE YÖNETİM KURULU OLARAK AKKUŞA BİR İVME KAZANDIRMAK İÇİN YOLLARA DÜŞTÜK YÜCE RABBİM NASİB EDERDE AKKUŞA BİR HİZMET ALABİLİRSEK YÖNETİM KURULU OLARAK SİZ AKKUŞ HALKININ ÖNÜNE DAHA DİK DAHADA ŞEVKATLE CIKARIZ BİZİM BİR EKSİĞİMİZ OLURDA SÖYLEMEZSENİZ AKKUŞ HALKI OLARAK SİZLERDE BİZİM KADAR GÜNAH İŞLEMİŞ OLURSUNUZ İNANIN BEN VE EKİP ARDAŞLARIM PARTİDE GÖREV ALIRKEN SADECE VE SADECE İLÇEMİZE BİR HİZMET NASIL ALIRIZ EDASIYLA GÖREVE GELDİK MALUMUNUZ DAHA YENİ ŞEÇİLDİK GÖREV DAGILIMLARI FİLAN DERKEN İLK ZİYARETİMİZİ ORDU VALİLİĞİNE YAPTIK VE BAKTIKKİ YÜKSEK OKULLA İLGİLİ EKSİKLERİ ÖĞRENDİK VE KONUYU YAKINEN TAKİP ETMEYE BAŞLADIK AYNI ANDA ALAN KÖYÜNÜN REFARANDUM SONUCUNA GÖRE SEFERLİ BELDESİNE BAĞLANMA İŞİNİN HIZLANMASI İÇİN VALKİ YARDIMCIMIZLA VE MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞMELER YAPTIK İNŞALLAH YÜCE RABBİM YENİ ŞEÇİLEN AK PARTİ YÖNETİMİNİ MAHÇUP ETMEZ. SAYGI VE SEVGİLERİMLE MUAMMER ÇAM PERŞEMBE FİSKOMAR MÜDÜRÜ 05393137900 AK PARTİ AKKUŞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ . TÜM AKKUŞ HALKINA SELAMI BİR BORÇ BİLİR SAYGILAR SUNARIM.

  2. KONU NE OLURSA OLSUN ´KAMU ÖZEL YADA KİŞİSEL, OLUYORSA OLUR OLMUYORSA İNSANLARI OYALAMAYA GEREK YOKTUR. sn BAŞKAN İZZET KAŞIKÇIOĞLU VE BAŞKAN VEKİLİ RAMAZAN TINKIR GEREKLİ GİRİŞİMLERDE AKKUŞ HALKI ADINA BULUNMUŞLARDIR.KONUYA MÜDAHİL OLMALARINI KONUNUN ÇÖZÜMÜ ADINA BÜYÜK BİR GELİŞME OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.ARTIK KONUNUN SEYRİ HAKKINDA Kİ TÜM OLUMLU YADA OLUMSUZ GELİŞMELERDEN İNSANLARI BİLGİ SAHİBİ YAPACAĞINIZDAN ŞÜPHEM OLMADIĞI GİBİ KONUYU OLUMLU YÖNDE ÇÖZECEĞİNİZEDE İNANCIM TAMDIR.
    FATİH TINKIR
    ZİRAAT MÜHENDİSİ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar