24 Mart 2023 Cum

Vekilimiz Eyüp FATSA’ya Teşekkür Ziyareti

Akkuş İMKB Yatılı Bölge Okulunun Çatısının Yeniden Yapılmasında Gösterdiği Çabalar İçin, İl Encümeni Mehmet DUMAN, Vekilimiz Eyüp FATSA’ya Teşekkür Etti

Sample Image

MİLLETVEKİLİMİZ EYÜP FATSA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BİLİNDİĞİ GİBİ AKKUŞ YİBO’NUN ÇATISI HER SENE SORUN ÇIKARARAK
SU AKINTISI OLUYORDU. EĞİTİMCİLER VE ÖĞRENCİLER ZORDA KALIYORDU
KONU AKKUŞ MERKEZİNDE VE ORDU İLİNDE NE YAZIK Kİ ÇÖZÜLEMEDİ
ÖDENEK BULUNAMADI, YADA ORDU VALİLİĞİ VE ÖZEL İDARE ÖDENEK AYIRMADI

BU AŞAMADA KONU SİYASİLERE İNTİKAL ETTİ.
AKKUŞLU İL ENCÜMENİ MEHMET DUMAN’NIN UZUN SÜREN GİRİŞİMLERİ VE
KONUYU ISRARLA TAKİP ETMESİ SONUCUNDA
DEFALARCA VEKİLİMİZ EYÜP FATSA İLE GÖRÜŞMÜŞ,
SAYIN VEKİLİMİZ DE GENE DEFALARCA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE GÖRÜŞEREK
ÖDENEK ÇIKMASI İÇİN ÇOK ÇABA HARCAMIŞ
SONUCUNDA İSE İLGİLİ BAKANLIKTAN ÖDENEK ÇIKMIŞ VE
OKULUMUZUN ÇATISI YENİDEN YAPILMIŞTIR.

İŞTE AKKUŞLUNUN BURADA NEZAKETİ ÖN PLANA ÇIKIYOR VE İL ENCÜMENİMİZ MEHMET DUMAN VEKİLİMİZ EYÜP FATSA’YI ZİYARET EDEREK, ÇATININ TAMAMLANDIĞINI, EĞİTİMCİLERİN, ÖĞRENCİLERİN VE AKKUŞ HALKININ MEMMUNİYETİNİ VE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNMUŞTUR.

Sample Image
 
Sample Image
 
Sample Image

Site Yönetimi olarak bizlerde Okulumuz için çaba gösteren herkese çok teşekkür ederiz.
 

Sayın Vekilim Eyüp FATSA, Sizin bir cümlenizi hatırlatmak isterim “Akkuş-salman yolunu yapalım. Akkuşluların duasını alalım. Ondan sonra diğer gruplar ile ilgileniriz. ” Vekilim Akkuş-Salman Yolu Ne yazık ki bitmedi. 3 senedir Akkuşlu bu yolun asfalt olması için çaba harcıyor. Akkuş halkının duasınının tamamını almak istiyorsanız lütfen 3 beldeye bağlantı yolu olan Akkuş-Salman yolunu lütfen asfaltlı yol olarak yapın,

Akkuş Meslek Yüksek Okulu için çabalarınızı da biliyoruz. Siz yapı olarak yavaş işleyen işleri ve görevini savsaklayanı sevmezsiniz. Okulumuzun arsa tahsisi bürokrasiye takıldı kaç aydır. Ordu Valiliğinden yazı Ankara’ya intikal etmedi. BÜROKRASİ NEYMİŞ BÖYLE, lütfen tüm Ordu Vekillerimizin konuya sahip çıkmalarını bekliyoruz. Okulun Arsa Tahsisi yazısı NEYİ BEKLİYOR NEYİ BEKLİYOR NEYİ BEKLİYOR. Akkuş’a ve Akkuşlulara yazık etmeyin, İlçedeki göçü hızlandırmak mı istiyorlar bazıları, evet Akkuş İlçesinden Eğitim Göçü vardır. Valilik ve siyasiler şu konuda karar vermeli, Akkuş ilçesinden göçü engellemek mi istiyorlar yoksa göç hızlı bir şekilde olsun mu istiyorlar. Akkuş Meslek Yüksek Okulunun açılması bu konuda belirleyicidir.

Akkuş İnternet Sitesi gece gündüz bu konuyu takip edecek.
Meslek Yüksek Okulunun açılmasında katkılarınızdan dolayı sizlere teşekkür etmeye ne zaman gelelim Sayın Vekillerim.

 

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. Mehmet bey sizleri tebrik ediyorum.Gerçekten takip ettiğim kadarıyla ilçemizin eğitimi için çok çaba gösteriyorsunuz. Son yıllarda ilçemiz eğitiminde ciddi atılımlar oldu.Bu gelişmede büyük emeği olan; başta siz olmak üzere, Akkuş belediye başkanı Lütfi beyi, Akpınar belediye başkanı Fikri beyi, Kızılelma belediye başkanı İsa beyi cani gönülden kutluyorum. Hepinize bir eğitim gönüllüsü olarak sonsuz teşekkür ediyorum.İlçemizdeki cehaleti, sizin gibi eğitim gönüllüsü kişilerin eğitime yapacağı yatırımla yeneceğiz.Güzel Akkuşumuzun geleceği güzel olabilmesi için EĞİTİM&EĞİTİM&EĞİTİM. DURMAK YOK EĞİTMEYE DEVAM.Sevgi ve saygılarımla.

  2. helal olsun evet dostlar helal olsun diyorum çünkü AKKUŞ.da böyle başladıgı bir işi sonuna kadar yaptırıncaya kadar takip eden siyasetcilerde yetişmiş.işte böyle olmalı şimdiye kadar siyasilerimiz ilçenin degilde şahsi işlerle daha çok ugraşıyorlardı sizi tebrik ediyorum Mehmet DUMAN Başarılı çalışmalarını duyuyoruz akkuşun siyasi anlayışını degiştirdiniz sizi yine tebrik ediyorum DURMAK YOK YOLA DEVAM Saygılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar