29.Kas.2020
ad
ad

Yazar hakkında

Bir Yorum

 1. Ramazan TINKIR

  Sayın vekilim;
  Ülkemizin problemlerinin büyüklüğünü elbette biliyor ve işinizin zor olduğunu kabul ediyoruz.
  Ancak Akkuş halkı yıllardan beri üzerine düşeni yapmış.Takdiri önce Allaha,sonra siz vekillerimize bırakmıştır.
  Bizim insanımız, Ülkesini,Milletini sever.Büyüğünü sayar Küçüğünü sever Aza kanaat getirir.Hakkından fazlasını istemez.
  Sayın vekilim şuçmu bu karakterleri taşımak.şuçmu yıllarca ser sefil ,aç susuz yaşadığı halde bir gün bile DEVLETİNE asi gelmemek.Biliyorum elbette suç değil diyeceksiniz.Biz Akkuş\’u ve Akkuş\’luyu seviyoruz diyeceksiniz.
  Sayın vekilim;
  Akkuş\’lular olarak sıkıntılarımızı,sizlere özgürce aktarabilme fırsatı bulduğumuz sitemizde bu ilanınızı okuyunca Akkuş\’lular adına sizlere birkaç soru sormak istereim.
  Ulusal bir kanalda elbette bütün Türkiye\’ye mesajlarınız olacaktır.Ancak fırsat bulursanız Akkuş\’lu hemşerilerim adına aşağıda ki sorularıma cevap verirseniz hepimiz çok mutlu olacağız.
  1, Şu anda ilçemizin en öncelikli konusu M.Y.Okulunun açılmasıdır.Biz ilçe olarak Başta sayın belediye başkanımız Lütfi EFİL olduğu halde üzerimize düşeni yaptık.Hala gönlümüzü ferahlatacak bir takvim açıklanmamıştır.Bu konudaki müjdeyi sizin ağzınızdan duymak isteriz.
  2,Geçenlerde İlçemize Orman genel müdürümüz gelmiş.Ormanlarımızı çok beğendiğini söylemiş.Bu zenginliğe sahip çıkalım.Bu Ormanın içinde Akkuş\’luların bu nimetten istifade etmelerini sağlamak lazım demiş.Sağolsun varolsun bu temenniler bizi mutlu etti.Sayım vekilim,Kısa gelecekte Akkuş\’un Orman varlığının birkaç kişinin menfaatlendiği bir alan olmaktan çıkartıp eski günlerdeki gibi Tüm Akkuş\’luların istifade edeceği bir planınız varmı.Varsa duyalım ve sevinelim.
  3, Her yıl alınan binlerce geçici orman işçisi içersinde ,Orman içersinde yetişip büyüyen Akkuş\’lu insanlarımızada yer bulacakmısınız.Bu konuyu bize müjdeleyebilirmisiniz.
  4, Ünyeye bir saat ,Niksara 45 dakika mesafede olan Akkuş İlçesinde hala öğretmen açığımız hat safhada.Bu konudaki müjdelerinizide bekleriz.
  5, Hastanemiz her türlü alet ve ekipmana sahip olduğu halde hala yeterli personelimiz yoktur.Özellikle uzman Dr.yoktur.Bu konuda çözüm önerisisde sunduk.Hiç olmassa 45\’şer günlük rotasyonlar halinde Dr.görevlendirmek mümkün olmazmı.
  Sayın vekilim ; problemlerimizi uzatmak mümkün .Ancak zamanınızın kıymetli ve yetersiz olacağı düşüncesi ile bukadarla yetiniyorum.
  Şayet bu sorunlarımızın çözüm müjdelerini ekranlardan verirseniz çok mutlu olacağız.
  Şimdiden Akkuş\’lu hemşerilerim adına sizlere bol şanslar diler ilgilerinize teşekkür ederim.
  Ramazan TINKIR (Emekli Ziraat Mühendisi)

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ