26 Mart 2023 Paz

Ünye Belediyesi, Niksar Caddesinin adını AKKUŞ-NİKSAR CADDESİ olarak değiştirdi

Ünye Belediyesi Nihayet Akkuşluların Talebini Dikkate Aldı. Teşekkür ediyoruz

Sample Image

NİKSAR CADDESİ’nin ADI DEĞİŞTİ

AKKUŞ-NİKSAR CADDESİ OLDU

Karadeniz Sahil Yoludan, Ünye İlçe Merkezinden Ayrılan Akkuş İlçesi Yolunun Adı NİKSAR CADDESİ olarak anılıyordu.

ASample Imagekkuşluların yıllardır, Ünye Belediyesinden talepleri vardı. Bu yolun adının AKKUŞ CADDESİ olarak değiştirilmesi şeklinde, Arada yıllar geçmesine rağmen bir türlü talep dikkate alınmıyordu.

Sitemiz Ünye Temsilcisi Seyit ÇAM’ın haberine göre, Nihayet Ünye Belediyesi, Akkuşluların, caddenin isim değişikliğine ilişkin talebini dikkate aldı. Belediye Meclisinin almış olduğu karar ile NİKSAR CADDESİ’nin adı AKKUŞ-NİKSAR CADDESi olarak değiştirilmiştir.

Site Yönetimi olarak, Ünye Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ediyoruz. Ünye-İnkur-Tekkiraz ve Akkuş ilçesi bir olmalı birlik olmalı, tek tek ferdi değil, bölge olarak ortak çalışmalar yapmalı, Bölgenin kalkınması ancak böyle birlik ve beraberlik içinde hareket ederek olmalıdır.

Bu bağlamda Akkuş Belediyesi de Ortak çalışma yollarının ilki olarak buna benzer bir jest yapmalıdır. Bu cadde isim değişikliği olur, herhangi bir kültür merkezi adı olur, Bir çeşme adı olur, vs.

Bölgenin kalkınması için sık sık toplantılar yapılmalı, ortak kararlar alınmalı?

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. “Site Yönetimi olarak, Ünye Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ediyoruz. Ünye-İnkur-Tekkiraz ve Akkuş ilçesi bir olmalı birlik olmalı, tek tek ferdi değil, bölge olarak ortak çalışmalar yapmalı, Bölgenin kalkınması ancak böyle birlik ve beraberlik içinde hareket ederek olmalıdır.
    ihayaet ve nihayet.”
    Bu yorumun altına herkes atmalı imzasını
    Saygılarımla.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
17AboneAbone Ol

Çok Okunanlar