20 Nisan 2024 Cts

Ünye Akkuş Yolu Yapımı İçin Vekiller Hız Kesmeden Çalışıyorlar

Hamarat “Ben iş bitince konuşurum demişti. Herhalde öyle de olacağa benzer, Ünye-Akkuş Yolu için hız kesmeden çalışıyor

Sample Image

Ünye Akkuş Yolu Proje Çalışmaları

Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT Ünye Akkuş yolu ile ilgili güzel haberler verdi

Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT ve Tokat Milletvekili Dilek YÜKSEL Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret ettiler.

İki ilin milletvekili Ünye-Akkuş-Niksar yolunun biran önce uluslar arası standartlarda yapılması yönündeki taleplerini Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’a tekrar ilettiler.

Ordu Milletvekili Mustafa HAMARAT konuyla ilgili bir açıklama yaparak şunları kaydetti. “Bu yolun kendileri için çok önemli olduğunu,Tokat Milletvekili Dilek YÜKSEL’le bu konuyu sürekli takip ettiklerini söyledi.”

HAMARAT “Ünye – Akkuş – Niksar yolunda çalışmalar başlamıştır. Ancak daha kapsayıcı çalışmalar için uğraşıyoruz sayın bakanımıza talebimizi ilettik.  Sağolsunlar Bakan bey olumlu karşıladı ve destek vereceğini seyledi.

 

 
Ünye Akkuş arası Geçi Geçmez mevkiinde başlayan ve devam eden çalışmalar, 58 km. tamamını kapsayacak şekilde yaygınlaşacaktır.” dedi.
 
Ünye – Akkuş arasındaki 58 km lik kesimin proje çalışmalarına başlanmıştır. Proje bitiminden sonra yol, yatırım programına alınarak ihale edilecektir dedi.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar