24 Nisan 2024 Çar

Ünye-Akkuş-Yolu Yapılacak SÖZÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ

Milletvekili Eyüp FATSA “Sözlerimizin arkasındayız”

eyupfatsa 

 

“Sözlerimizin arkasındayız”

 AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa,

 ''Milletimiz rahat olsun, verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasındayız''   dedi.

Fatsa, yaptığı açıklamada, Ünye-Akkuş-Niksar yolunda 2008 yılında çalışmaların başlayacağını bildirdi. Yapılması gereken bölüm için Ünye'den Niksar'a defalarca gittiğini belirten Fatsa,

''Ünye-Niksar Yolu'nun devlet kara yolu çerçevesinde standartlarının arttırılması, üzerinde yaz ve kış şartlarında ulaşımın daha rahat yapılabilmesi için 2008 yılında çalışma yapılacak. Milletimiz rahat olsun, verdiğimiz sözlerin sonuna kadar arkasındayız'' diye konuştu.

Hizmette sürekliliğin esas olduğunu kaydeden Fatsa,

''Kısmen ara ara yaptığımız bu çalışmaları yolun tamamına yaymak sureti ile bu güzergâhta yaşayan vatandaşlarımızın, gerek sahil kesiminde yaşayan Ünyeli, gerekse Niksar Tokat ve özellikle Akkuş'un beklemiş olduğu bu çalışmayı yapma noktasında kararlıyız. Bununla ilgili çalışmalarımız sürüyor'' dedi.   

26.10.2007 Haber Ünye Hizmet Tv. İnternet Sitesi

 

Related Articles

3 YORUMLAR

  1. vallahi hiç inanasım gelmiyor ama bu söylentiyi bende duydum.bölgemizden onca milletvekili gönderdik hiçte haketmediğimizgibi ödüllendiriliyoruz. seçimlerde burnumuzun dibinden ayrılmayan vekiller şimdi nerede?vereilen sözler nerede? bölge kan ağlıyor kan .5 sene çabuk geçer lütfen lütfen biraz ilgi

  2. GERÇEKTEN ARTIK YOLUN YAPILMASI ÇOK ELZEM OLDU.BU YOL SADECE AKKUŞUN,ÜNYE,NİKSARIN YOLU DEĞİLDİR.GELİŞEN TOKAT İLİNİ DENİZE,KARADENİZE,LİMANA BAĞLAYAN YOLDUR VE BİZ VAZGEÇSEK BİLE TOKAT İLİ BU YOLDAN VAZGEÇMEYECEKTİR.
    GERÇEKTEN AKKUŞ,ÜNYE VE NİKSAR SABRETTİ..TAMAM,ORDU MERKEZİN,FATSANIN İÇ KESİMLE BAĞLANTISI YOKTU;ŞİMDİ YOLLARI BAYAĞI YAPILDI,AZ KALDI..ORDULU OLARAK ONADA TARAFTARIZ,ORDU-SİVAS YOLU,FATSA-NİKSAR YOLUDA OLSUN,FAKAT ŞU ORDUNUN EN ESKİ VE İÇ KESİMLE BAĞLANTISI EN İYİ-YDİ-VE KISA-YDI-YOLU İHMAL EDİLMESİN,HEM DEVLETİMİZ GÜÇLÜDÜR,AYNI ANDA BU YOLDA DA ÇALIŞILSIN!
    HAA BİRDE ,EYÜP BEY ÜNYEDE DEMİŞKİ;-BU YOLUN HATTINI DEĞİŞTİRELİM,CEVİZDEREDN YAPALIM-KATİYEN! ÜNYE GİRİŞİNİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ,ANCAK YOLUMUZ KIŞ ŞARTLARI ARİÇ SAĞLAM BİR YOLDUR,ÇALIŞMA YAPILABİLİR VE BU YOL ÜZERİNDE BİNLERCE İNSAN VE BİRÇOK BELEDİYE EKMEK YİYOR,YAPMAYIN!
    YİNE ŞU İKİZCE-ERBAA YOLU PROJESİNİ,BU YOL BİTENE KADAR ERTELEYİN1 NASIL,FATSA-NİKSAR YOLUNU ÖNCEYE ALDIYSANIZ BU YOLUDA ÖNCEYE ALIN,KAÇ SENEDİR BEKLİYORUZ..KAYNAĞI VE GÜCÜ BÖLMEYİN..LÜTFEN!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar