24 Nisan 2024 Çar

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLUNUN YAPILMASI İÇİN BİR SÖZ DE BAYINDIRLIK BAKANI VERDİ

ÜNYE-AKKUŞ-NİKSAR YOLU İÇİNDE BİR SÖZDE BAKANIMIZDAN

ÜNYE-AKKUŞ-Niksar Yolu için bir söz de Bakan’dan


AK Parti Hükümeti’nin yeni kurulduğu sıralarda Duble Yol olacak sözü verilen Ünye-Akkuş-Niksar Yolu için bir söz de Bayındırlık Bakanı Nafiz Özak verdi. Özak, yolun iyileştirileceğini söyledi.

nafizozakbayindbak.jpgÇevre yolu’nun temelini atmak üzere Ünye’ye gelen Bayındırlık Bakanı Nafiz Özak, daha önce AK Parti Genel Sekreteri İ. Naim Şahin tarafından Duble Yol olarak yapılacağı sözü verildiği halde bir türlü başlanmayan Ünye-Niksar-Karayolu için, bu kez iyileştirme sözü verdi. Bakan Özak Ünye Çevre Yolu temel atma töreninde yaptığı konuşma sırasında, “4.5 yıldır hükümetimiz çok önemli işler yaptı.79 yılda Türkiye’de 6 101 km. bölünmüş yol yapılabilmiştir. Biz ise, 4.5 yılda 6 616 km bölünmüş yol yaptık. Bu dünya ve Türkiye rekorudur. Ayrıca, biraz önce Genel Sekreterimiz Sn. İdris Naim Şahin’nin bir isteği oldu onu dile getireceğim. Ünye-Niksar Yolu’nun özellikle geometrisi bozuk olan kesimleri Ünye’den başlanarak iyileştirilecek. Genel Müdürümüz de burada, Bölge Müdürümüz de burada, bunu özellikle söz veriyorum” dedi. 19.06.2007 Haber Kaynağı: sirinunye.com İnternet sitesi

Related Articles

1 Yorum

  1. ben şahsım adına inanıyorum ünye akkuş niksar yolunun yapılacagına ak parti akkuş teşkilatınında bu puroje nin takibini yapacagına şahsım adına inanıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

1,465BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
18AboneAbone Ol

Çok Okunanlar