22.Eki.2020
ad

Yazar hakkında

5 Yorumlar

 1. ömer cemal arslan

  ben akkuş damadı olaraktan çok sevindim valla
  helal olsun yapalardan ve yaptıranlardan
  arabaların ne lastiği kaldı ve şasisi
  allah razı olsun diyorum.
  tüm ekibe iy çalışmalar ve zeval gelmemesini allahtan diliyorum.

  Yanıt
 2. ismail

  Evet.Tokat ve Ordu için çok önemli olan bu yolun nezaman yapılacağını merak ediyorum. herkez bunun farkında ama neden bunu uygulamaya koymuyorlar anlamıyorum

  Yanıt
 3. senai çayıoğlu

  sayın tokat belediye başkanımıza yol için desteklrinden dolyı teşekkürederim ünye akkuş niksar karayolunun önemi bidaha gündeme gelmiştir bu sonucu alınana kadar gidelim saygılarımla

  Yanıt
 4. lio_

  ben 23 yaşındayım ve kendimi bildim bileli o yol duble olacak siz buyuklerim daha iyi bilirsiniz ama hala aynı her sene ustune çakıl dokuyorlar sonra bir dunya kaza olan zavallı masum ınsalara oluyor.siyasilere gelince oy zamanı o yol yapılır seçimden sonra yapılan yol geri bozulur ama hepsi sadece halkın karşısında meydandaki kürsüde olup biter.. yazık ilçem halkına yazık biz değilde bizi bu hale düşürenler utansın saygılar hemşerilerim..

  Yanıt
 5. Bahadır KAYIM

  ARTIK ORDU-SİVAS DEREYOLUNUN YARISI BİTTİ,GÜZEL!FATSA-KUMRU-NİKSAR YOLUNUNDA YARIDAN FAZLASI BİTTİ,GÜZEL!ORDUMUZUN ÜÇÜNCÜ SIRAYA DÜŞEN,BİR ZAMANLAR ORDUYU İÇ KESİME BAĞLAYAN EN ÖNEMLİ YOL NE ZAMAN YAPILACAK?BU YOLUNGÖZDEN ÇIKARILMASI İMKANSIZ! NEDEN?
  ÇÜNKÜ;BU YOL TOKAT İLİNİN ÇOĞUNU EN YAKIN DENİZ NOKTASINA BAĞLAYAN YOL,GELİŞEN TOKAT SANAYİİSİNİN ÜRETTİĞİ MALLARI,TOKATIN ÜRETTİĞİ ÖNEMLİ TARIM ÜRÜNLERİNİ RUSYA,ORTA ASYA VE KAFKAS ÜLKE PAZARLARINA BELKİ DİĞER YERLERE İHRAÇ İÇİN KULLANACAĞI EN YAKIN LİMAN ÜNYE-GÜMRÜĞÜDE VAR-OLDUĞU İÇİN ORDU İSTEMESE TOKAT BU YOLUN YAPILMASINI ISRARLA İSTEYECEKTİR.
  BU YOL AYNI ZAMANDA ÜNYEYİ,HATTA TERMEYİ İÇ KESİME BAĞLAYAN EN KISA YOLDUR.ÜNYE GEÇDE OLSA BU YOLUN KIYMETİNİ ANLAMIŞTIR,FAKAT ÜNYE SİYASETİ ÇOK PARÇALIDIR.EĞER ORDU SİYASİLERİ VE ÖZELLİKLE BURADA İKİ BAKANIMIZI,EYÜP FATSA,YILMAZ VE HAMARATI ZORLAR,HAREKETE GEÇİRİRSEK,AKKUŞ OLARAK HATTA ÜNYEYİ İÇİNE ALARAK GÜÇLÜ BİR KAMUOYU OLUŞTURUR,DÜŞÜNÜN ANKARAYA ORDU VE TOKATTAN BİRLEŞİK 10 OTOBÜS ÇIKARMA YAPABİLİRSEK,KESİN NETİCE ALINIR VE BU YOL EN KISA ZAMANDA BÜTÇEYE EKLENİR.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akkuş İlçesi İnternet Sitesi ANKARA  E-posta:webmaster@akkusilcesi.com ihsancam64@hotmail.com gunes99@hotmail.com
Copyright © 2002 Akkuş İlçesi İnternet Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır . Tasarım İhsan GÜNEŞ